کار به کاردان سپرده شد؛ سید جلال محمدی رییس انجمن موسیقی مازندران شد

اختصاصی نسیم ورزش : با انتخاب اعضای هیات مدیره انجمن موسیقی مازندران و با حکم علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی جمهوری اسلامی ایران سید جلال محمدی بعنوان رییس انجمن موسیقی مازندران معرفی شد.

 

سید جلال محمدی
گفتنی است موسیقی بومی استان مازندران نشان دهنده فرهنگ و هویت مردمان این سرزمین سرسبزوزیبا است. موسیقی و ترانه های بومی جزء جدایی ناپذیر از زندگی مردان و زنان مازندرانی می باشد. موسیقی بومی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین هنرها است که جزئی از فرهنگ و ابزار بازگوکننده هویت فردی و گروهی است.
حضور سید جلال محمدی بعنوان رییس انجمن موسیقی مازندران نقطه عطف موسیقی در استان محسوب می شود و می توان به رفع موانع پیش روی این حوزه خوشبین باشیم.
اخبار و اتفاقات خوب در موسیقی مازندران در حال شکل گیری است که امیدواریم با حمایت و همراهی مسئولین حوزه فرهنگ و هنر شاهد رشد و ترقی این حوزه باشیم.
موسیقی مازندران نیاز به توجه ویژه مسئولین دارد و با برنامه ریزی های اصولی می توان آینده خوبی را برای این بخش متصور شویم.
همچنین متن حکم به شرح ذیل است:
جناب آقای سید جلال محمدی
نظر به مصوبه هیات مدیره انجمن موسیقی استات مازندران موضوع نامه شماره ۱۵/۱۶۵۷۳ مورخ ۹۷/۷/۲۱ و با استناد به بند ۱ ماده ۹ آیین نامه شعب استانی انجمن موسیقی ایران جناب عالی را به مدت یکسال بعنوان رییس انجمن موسیقی استان مازندران منصوب نموده ، امیدوارم با همراهی اعضای هیات مدیره و برخورداری از آراء و نظرات هنرمندان و فرهنگ دوستان استان، بتواند بیش از پیش در حمایت از موسیقی جدی و فرهنگی پرداخته و با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در جهت اعتلای سرمایه های موسیقی استان موفق باشید.
علی ثابت نیا مدیرعامل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو