کاروان ایران با ۲ طلا و یک برنز در جایگاه بیست ودوم جدول توزیع مدال

کاروان ورزشی ایران با سه مدال (۲ طلا و یک برنز) در جایگاه بیست و دوم جدول توزیع مدال های بازی های المپیک ریودوژانیرو ایستاده است.

کاروان ورزشی ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «سعید عبدولی» فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران توانست، بامداد (دوشنبه) با برتری ۵ بر ۲ مقابل حریفی از مجارستان به مدال برنز سی و یکمین دوره بازی های المپیک دست یابد.
هم اکنون، تعداد مدال های ایران به دو طلا (سهراب مرادی و کیانوش رستمی) و یک برنز (سعید عبدولی) رسیده تا این کاروان که با نام کاروان امام رضا (ع) راهی ریودوژانیرو شده است، در رتبه بیست و دوم قرار بگیرد.
هم اکنون، آمریکا با ۲۶ مدال طلا، ۲۱ نقره و ۲۲ برنز صدرنشین جدول توزیع مدال هاست و بریتانیا با ۱۵ طلا، ۱۶ نقره و ۷ برنز رتبه دوم را از چینی ها ربوده است.
کاروان ورزشی چین با کسب ۱۵ مدال طلا، ۱۳ نقره و ۱۷ برنز در رتبه سوم جدول توزیع مدال ها قرار دارد.
روسیه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، فرانسه، استرالیا، کره جنوبی، مجارستان، هلند، اسپانیا، نیوزلند، کانادا، قزاقستان، سوییس، بلژیک، تایلند و کرواسی نیز هم در رتبه های چهارم تا بیستم قرار دارند.

کاروان ورزشی ایران با سه مدال (۲ طلا و یک برنز) در جایگاه بیست و دوم جدول توزیع مدال های بازی های المپیک ریودوژانیرو ایستاده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *