کاراته کای طلایی مسابقات بین المللی مالزی به آمل بازگشت

 

نسیم ورزش: رضا بهرام‌پور کاراته‌کای جوان شهرستان آمل که در شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاپ آزاد میلو مالزی دو نشان طلا کسب کرد، با استقبال مردم و ورزشکاران به زادگاهش بازگشت.  

رضا بهرام پور کاراته کای آملی

رضا بهرام‌پور کاراته‌کای جوان این شهرستان که در شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاپ آزاد میلو مالزی دو نشان طلا کسب کرد، ظهر امروز با استقبال مردم و ورزشکاران به زادگاهش بازگشت.

آیین استقبال از این ورزشکار دارنده مدال طلای رقابت‌های مالزی با حضور مردم و ورزشکاران روبروی استخر نجم در ابتدای محور مواصلاتی هراز برگزار شد و پس از آن کارناوال شادی و استقبال از این مدال‌آور جوان در خیابان‌های اصلی به راه افتاد.

مرد طلایی شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاپ آزاد میلو مالزی در این مراسم گفت: سطح کیفی و کمی مسابقات بین‌المللی کاپ آزاد میلو مالزی بالا بود و کشورهای صاحب‌نام این رشته ورزشی در بخش کومیته به میدان آمدند.

رضا بهرام‌پور با اشاره به اینکه رقابت‌های بین‌المللی مالزی شانزدهمین دوره برگزاری خود را تجربه کرد، اظهار کرد: از استان مازندران سه نفر در این مسابقات شرکت داشتیم.

وی با اعلام اینکه با غلبه بر رقبای خود در بخش کومیته انفرادی و کومیته تیمی قهرمانی مسابقات را از آن خود کردم، ادامه داد: دستاورد بزرگ این رویداد بین‌المللی کسب دو نشان طلا در وزن منفی ۸۴ کیلوگرم برای ایران اسلامی و برافراشتن پرچم سه رنگ کشورم بود.

بهرام‌پور با اشاره به اینکه رقابت‌های بین‌المللی مالزی روزهای پایانی هفته گذشته کار خود را آغاز کرده بود و تا روز دوشنبه هفته‌جاری ادامه داشت.

مرد طلایی شانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاپ آزاد میلو مالزی با تقدیر از تلاش‌های علیرضا رضازاده مربی سازنده کاراته مازندران، تصریح کرد: تیم اعزامی ایران در بخش وادوکای یکی از سبک‌های رشته ورزشی کاراته در بخش کنترل راهی مسابقات شد و با عضویت در تیم کاراته نیروی انتظامی و باشگاه ورزشی پاس که در لیگ برتر هم با این تیم راهی مسابقات شدم توانستم دست به افتخارآفرینی بزنم.

بهرام‌پور با اعلام شرکت ۵۰ کاراته‌کای ایرانی در رقابت‌های بین المللی کاراته مالزی، گفت: مهم‌ترین هدفم عضویت در تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران است تا بیشتر از گذشته با نام ایران اسلامی دست به مدال‌آوری بزنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو