ژیمناست کار مازنی به دلیل مصدومیت از اردو تیم ملی باز ماند

نسیم ورزش: ژیمناست کار مازنی به دلیل مصدومیت از اردو تیم ملی باز ماند. مصدومیت چندماه اخیر هادی خناری نژاد عضو تیم ملی ژیمناستیک را از حضور در اولین مرحله اردوی تیم ملی آماده سازی ژیمناستیک بازداشت .

ژیمناستیک کار مازنی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، هادی خناری نژاد کمتر از ۴ ماه پیش در تمرینات شخصی خود در سالن ژیمناست قائمشهر از ناحیه کتف سمت چپ دچار آسیب دیدگی شد .
وی برای اینکه از تیغ جراحی رهایی یابد ۲ ماه زیر نظر پزشک متخصص خود مراحل درمانی را طی کرده است .
هادی خناری نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : به دلیل مشکلات کاری و مصدومیت نتوانستم به اولین مرحله اردو تیم ملی برسم .
اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان از اواخر فروردین ماه در خانه ژیمناستیک خرم آباد آغاز شد و تا ۲۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
وی با بیان اینکه در مرحله آماده سازی هستم ، گفت که هم اکنون تمرینات بدنسازیم را زیر نظر پزشک در حال انجام دادن هستم تا بتوانم تمرینات تخصصی ام را آغاز کنم .
عضو تیم ملی ژیمناستیک با اشاره به اینکه تا ۱۵ روز دیگر تمرینات تخصصی ام آغاز خواهد شد، افزود : با تمرینات تخصصی ، می خواهم خودم را برای دومین مرحله اردو تیم ملی آماده کنم .
دومین مرحله اردو تیم ملی ژیمناستیک از یکم خردادماه آغاز می شود تا ورزشکاران خود را برای حضور در مسابقات جاکارتای اندونزی آماده کنند .
خناری نژاد با بیان اینکه با حضور در مسابقات آسیایی تمام تلاش خود را برای کسب مدال به کارخواهم گرفت ، گفت: در ۲ دوره قبل بازی های آسیایی ، فینالیست مسابقات شده ام.
بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی مردادماه امسال برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو