چون تیم ملی به من احتیاج داشت نمی‌خواستم جام جهانی را از دست بدهم

 نسیم ورزش: پزشک معالجم توصیه کرد بهتر است استراحت کنم و در جام جهانی به میدان نروم، اما چون تیم ملی به من احتیاج داشت نمی‌خواستم این مسابقات را از دست بدهم.13930707000067_photoa

ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت: پزشک معالجم توصیه کرد بهتر است استراحت کنم و در جام جهانی به میدان نروم، اما چون تیم ملی به من احتیاج داشت نمی‌خواستم این مسابقات را از دست بدهم.

 

رضا یزدانی، در خصوص شرایطش برای حضور در جام جهانی کشتی آزاد گفت: نتیجه MRI کمرم مشخص شده است و بعد از صحبتی که با پزشک معالجم داشتم عنوان کرد که مصدومیتم خیلی حاد نیست و مشکلی برای همراهی تیم ملی در جام جهانی ندارم، اما بهتر است استراحت کنم.

 

وی ادامه داد: از ناحیه عضلات کمر دچار تورم و گرفتگی هستم که پزشک معالجم یک کمربند مخصوص به همراه مقداری قرص و پماد برایم تجویز کرد تا بتوانم برای تیم ملی کشتی بگیرم البته او توصیه کرد که بهتر است استراحت کنم و در این مسابقات به میدان نروم، اما با توجه به اینکه تیم ملی به من احتیاج داشت نمی‌خواستم این مسابقه را از دست بدهم.

 

دارنده مدال طلای جهان تصریح کرد: حدود ۱۸ روز به دلیل مصدومیت از تمرینات دور بودم و شرایط ایده‌آلی ندارم، اما با توجه به نیازی که کادر فنی تیم ملی به من دارد تصمیم گرفتم کشتی بگیرم و امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

 

یزدانی خاطرنشان کرد: تیم‌های رقیب ما با تمام قدرت به میدان می‌آیند، اما ما نیز مدافع عنوان قهرمانی هستیم و از رقابت با هیچ حریفی هراس نداریم. امیدوارم با کسب بهترین نتیجه و با جام قهرمانی به ایران برگردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *