چورا: خاطرات فراموش‌نشدنی از آمل دارم

 

نسیم ورزش: مربی صربستانی حاضر در لیگ برتر والیبال کشور گفت: در تیم ملی و ۱۱ شهر ایران مربی‌گری کردم، ولی خاطرات فراموش‌نشدنی از آمل دارم.

خبرگزاری فارس: چورا: خاطرات فراموش‌نشدنی از آمل دارم

اسلوبودان پراک لیاچیچ مربی صربستانی که همه در ایران او را به نام چورا می‌شناسند، سالیان زیادی در کشورمان مشغول به فعالیت است و تاکنون توانسته شاگردان زیادی را هم در کشور تربیت کرده و همراه بسیاری از مربیان در تیم ملی و تیم‌های باشگاهی به مربی‌گری بپردازد.

چورا که روزهای خوش و زیبایی به همراه بازیکنان کاله مازندران در شهرستان آمل داشت، امسال در لیگ برتر والیبال همراه با جبار قوچانی‌نژاد در کادر فنی تیم والیبال ثامن‌الحجج خراسان‌رضوی حضور دارد.

این مربی صربستانی حاضر در لیگ برتر والیبال ایران قبل از دیدار هفته دهم دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که بین دو تیم کاله مازندران و ثامن‌الحجج خراسان در سالن ورزشی ۲ هزار نفری پیامبر اعظم (ص) دنبال می‌شود، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، اظهار کرد: دو تیم از قدرت‌های والیبال ایران محسوب می‌شوند.

چورا افزود: با توجه به توانایی هر دو تیم، بازی زیبا و پرتحرکی را از آنها انتظار دارم.

وی با اشاره به اینکه در تیم کاله مازندران هم با مردم مازندران و شهرستان آمل روزهای فراموش‌نشدنی دارم، تصریح کرد: آمل از شهرهای مهمی است که در خاطره من جای خاصی دارد و با مردم آن روزهای بسیار خوبی را سپری کردم.

چورا خاطر نشان کرد: علاوه بر دو دوره حضور در کادر فنی تیم ملی والیبال بزرگ‌سالان ایران، با تیم‌های لیگ برتر ۱۱ شهر کشور فعالیت داشتم و به‌نوعی با استان‌های مختلف کشور ایران آشنایی دارم.

وی گفت: ایران کشور والیبالی است و امیدوارم با توجه به ظرفیت بالای بازیکنان و استفاده از مربیان با دانش روز به روز مسیر ترقی را طی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *