چه کسانی در عزل محمدی کیادهی از بسکتبال ساری دخالت داشتند؟!!

اختصاصی نسیم ورزش/ رشته ورزشی بسکتبال در مرکز مازندران دارای پیشینه طولانی میباشد بسکتبال ساری پتانسیل و ظرفیت های بیشماری دارد.

بسکتبال ساری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، اتفاقات خوبی در بسکتبال ساری با حضور محمد حسن محمدی کیادهی بعنوان متولی این رشته ورزشی رخ داد.
خدمات کیادهی در بسکتبال ساری بر کسی پوشیده نیست و اقدامات موثر وی با عوامل هیات بسکتبال ساری در مسیر توسعه موثر میباشد.
حضور پرقدرت تیم بسکتبال ساری در سوپر لیگ کشور در بخش بانوان و پویایی و تکاپو در این رشته ورزشی که در گذشته پر انتقاد بوده است گویای عملکرد مطلوب محمدی کیادهی بعنوان متولی هیات بسکتبال ساری دارد.

برگزاری فستیوال بسکتبال در ساری ، برگزاری منظم جام رمضان، شرکت در لیگ استان در تمامی رده ها که پس از ۱۶ سال لیگ بانوان در ساری برگزار شد.
شرکت در مسابقات کارگری و کسب مقام اول و راهیابی به مسابقات جهانی، افزایش مربیان در بخش بانوان و آقایان افزایش کلاس های بسکتبال، افزایش ۵۰ درصدی آمار ورزشکار سازمان یافته در ساری بخشی از عملکرد محمدی کیادهی بعنوان متولی بسکتبال مرکز مازندران محسوب می شود.
کیادهی بعنوان عضو شورای شهر ساری ظرفیت خوبی برای دستیابی به جایگاه واقعی بسکتبال ساری را دارا بود.
درحالی که بسکتبال ساری پس از سالها در مسیر توسعه قرار داشت ناگهان پس از انتقادات محمد حسن محمدی کیادهی به برگزاری المپیاد ورزشی ساری عزل محمدی کیادهی از ریاست هیات بسکتبال ساری خبر ساز شد.
عزل محمدی کیادهی در حالی صورت گرفت که کارشناسان ورزشی به عدم خروجی مسابقات المپیاد ورزشی ساری و  بسیاری از اتفاقات غیر ورزشی و بعضا سیاسی موجبات نگرانی جامعه ورزش را ایجاد کرده بود.
حسین دلیری بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان ساری که انتقادات زیادی به عملکرد او وارد است ظاهرا تحمل نقد را نداشته است و با عزل محمدی کیادهی خواستار حذف منتقدین ورزش ساری است.
البته تاریخ ورزش ساری و استان نشان دهنده آن است که هر زمان جلوی نقد گرفته شود فاجعه ای جبران ناپذیر صپرت خواهد گرفت.
متاسفانه رئیس ورزش و جوانان ساری با برخی اقدامات غیر ورزشی حواشی زیادی را متحمل ورزش مرکز استان نموده است.
البته شنیده ها حاکی از این میباشد که افرادی دیگری نیز در عزل محمدی کیادهی تاثیرگزار بوده اند که در صورت اثبات این موضوع این اقدام  خارج از روح پهلوانی ورزش صورت یافته است.
محمدی کیادهی برای ورزش ساری در رشته های مختلف هزینه کرده است نباید با رفتارهای نامتعارف زمینه نا امیدی و دور شدن حامیان مالی را از ورزش در شرایط بحرانی مالی موجود فراهم آوریم.
در این عزل و نصب چیزی که به وضوح مشخص و محرز میباشد بی تدبیری و عدم مدیریت می باشد که در نحوه این عزل و نصب موج میزند.
تشنج و حاشیه در فضای ورزش ساری به خوبی مدیریت نشده است و دامن زدن به حواشی موجود سم مهلک در توسعه ورزش مرکز مازندران محسوب می شود.
از نکات قابل تامل این عزل و نصب می توان به حکمی که برای آرمان الطافی به امضا رسید اشاره کرد که در نوع خود جالب است.
حکمی که مشخص نیست چه کسی آن را امضا کرده است و امضا بر روی عنوان «هیات بسکتبال استان مازندران» خورده است که می توان از آن به عنوان یکی از عجب ترین حکم ها در ورزش مازندران یاد کرد.
زیرا احکام رئیس یا سرپرست هیات های شهرستانی توسط رئیس هیات مازندران امضا می شود نه با عنوان هیات که مشخص نمی شود چه مقامی آن را به امضا رسانده است.
ورزش ساری نباید با این تصمیمات اشتباه لطمه بخورد قصد نداریم در این مقال به حضور آرمان الطافی از مربیان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در راس هیات بسکتبال ساری خورده بگیریم و مطمئن در آینده ای کوتاه عملکردش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
مدیریت در ورزش ساری چند وقتی است که حال و روز خوبی ندارد و متاسفانه تاکنون از سوی متولی دستگاه ورزش مازندران اقدام موثری صورت نگرفته است.
این روند سبب نا امیدی در ورزش ساری بعنوان پیشانی ورزش مازندران خواهد شد و در مسیر توسعه و پیشرفت وقفه ایجاد خواهد کرد.
متاسفانه با سیاسی کاری نمی شود در ورزش مدیریت کرد و این به بحرانی کردن حواشی ورزش مازندران دامن خواهد زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *