چهار تیم منتخب مازندرانی از لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط کردند

نسیم ورزش: هر چهار نماینده فوتبال مازندران در پایان یک فصل ناامید کننده از رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط کردند .

goal

در هفته پایانی مرحله نهایی این رقابت ها ، تیم های مازندرانی از عهده حفظ سهمیه مازندران ناتوان بوده و به دلیل کسب نکردن امتیازات لازم ، به مرحله اول این مسابقات صعود کردند .

از میان این چهار تیم مازندرانی ، سقوط تیم های دریای بابل و هیات فوتبال زیراب از چند هفته قبل قطعی شده بود اما تیم های شهدای ساری و شهید کریمی دارای بخت زیاد برای بقا در جدول این رقابت ها بودند .

در رقابت های این هفته ، تیم شهدای ساری که احتیاج فراوانی به کسب پیروزی داشت ، با شکست سنگین ۴ بر یک از تیم مقاومت ، دست خالی از تهران بازگشت و سقوط کرد .

در دیگر دیدار نماینده فوتبال مازندران در این رقابت ها ، تیم شهید کریمی جویبار در خانه مقابل شهرداری فومن به برتری رسید اما به دلیل پیروزی تیم های بالای جدولی ، از حفظ سهمیه مازندران در این مسابقات ناکام ماند .

تیم هیات فوتبال زیراب در هفته آخر این رقابت ها با نتیجه ۵ بر ۱ از حریف خود تیم فوتبال ایرانداد تهران شکست خورد و تیم دریای بابل هم به دلیل حاضر نشدن تیم شهرداری لنگرود با حساب سه بر صفر پیروز این مسابقه معرفی شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *