چهار اسکیت سوار مازنی به اردو تیم ملی اسکیت فری استایل دعوت شدند

رئیس هیات اسکیت مازندران گفت: اردوی مرحله اول تیم ملی اسکیت فری استایل در شرایطی برگزار خواهد شد که ۴ اسکیت سوار مازندرانی در این اردو حضور خواهند داشت.

حسین خیری نیا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش وی اظهارداشت: در بخش مردان محمدحسین منصف اسکیت سوار پرافتخار بابلی به همراه دوهمشهری دیگر خود عباس بابلی و محمد حسین صادقی به این اردو فراخوانده شدند.
حسین خیری نیا تصری کرد: در بخش بانوان مژده شعبانی اسکیت سوار چالوسی در این اردو حضور خواهد داشت.

وی افزود: مرحله اول اردو تیم ملی اسکیت فری استایل از تاریخ ۲۳ تیرماه به مدت سه روز به میزبانی استان سمنان برگزار خواهد شد.
رئیس هیات اسکیت مازندان گفت: مازندران یکی از قطب های اسکیت فری استایل کشور می باشد که در آینده نزدیک شاهد حضور ورزشکاران بیشتر از این استان در اردوهای ملی خواهیم بود.

گفتنی هیات اسکیت مازندران با حضور خیری نیا توانسته ایت به شرایط خوبی دست یابد و همچنین اسن رشته ورزشی در کشور و میادین مختلف حرف های زیادی برای گفتن دارد.

ورزش اسکیت ورزشی متنوع، مفرح و با هیجان است و باعث تقویت تعادل در مغز و عضلات، بالا بردن قدرت عضلانی در تمام بدن، هماهنگی عصب و عضله و بالا بردن عکس‌العمل بدن می‌شود و چون این ورزش با موزیک همراه است بیش از بسیاری از ورزش ‌ها باعث شادابی و هیجان و هماهنگی می‌شود. ورزش اسکیت یک جور نوآوری در راه رفتن و پریدن و … است و امکان فعالیت‌هایی که نمی‌توان با پای معمولی انجام داد را برای انسان فراهم می‌کند و این موضوع آن را از دیگر ورزش‌ها متمایز می‌کند و به همین خاطر برای ورزشکاران جالب و دوست‌داشتنی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *