چهار تیم صعود کننده به مسابقات هندبال ساحلی بزرگسالان کشور مشخص شدند

 

نسیم ورزش: مسابقات قهرمانی هندبال ساحلی بزرگسالان منطقه شمال کشور با صعود چهار تیم به مرحله پایانی در ساحل سیترا منطقه نمونه گردشگری شهرستان نوشهر پایان یافت.

هندبال ساحلی

مسئول برگزاری این دوره از مسابقات به ایرنا گفت: چهار تیم سروری نور و هیات هندبال نوشهر از مازندران، بیمه کارآفرین آذربایجان غربی و قوسفید انزلی بعد از پایان مسابقات هندبال ساحلی کشور از منطقه شمال کشور به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور راه یافتند.
منصور برقی تصریح کرد: تیم سروری نور از مازندران در بازی فینال توانست با شکست تیم بیمه کارآفرین آذربایجان در ضربات تن به تن (پنالتی) به مقام اول دست یابد و در دیدار رده بندی نیز تیم قوی سفید انزلی نیز در ضربات تن به تن (پنالتی) تیم هیات هندبال نوشهر را مغلوب کرد و به رتبه سوم رسید و کاپ اخلاق به تیم هیات هندبال نوشهر تعلق گرفت.
وی افزود: در این مسابقات که چهار روز ادامه داشت، ۱۲۰ هندبالیست از ۱۰تیم، سه تیم از استان مازندران به همراه استان های گلستان، گیلان، تهران، قم، آذربایجان غربی، لرستان و خراسان جنوبی به رقابت پرداختند. چهار تیم برتر این دوره، در روز عید فطر با چهار تیم راه یافته از مسابقات منطقه جنوب کشور برای کسب قهرمانی کشور پیکار خواهند کرد. بیش از ۲ هزار نفر در کشور به صورت حرفه ای هندبال ساحلی بازی می کنند .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *