چقدر میگیری تخریب کنی ؟!/آره تو خوبی…

اختصاصی پرش / سید مجید محمدیان: چقدر میگیری تخریب کنی ؟!/آره تو خوبی…/ اسفند ماه سال جاری یکی از سرنوشت‌سازترین روزهای کشور خواهد بود و کسی نیست که نداند تنها با یک حضور پرشور و گسترده در انتخابات می‌توان برای مدیریت آینده کشور تصمیم گرفت.

 

چقدر میگیری تخریب کنی
انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی در دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود که کاندیدای احتمالی مجلس کار خود را از خیلی وقت پیش استارت زده اند.
البته شدت و حدت فعالیتهای انتخاباتی در بین کاندیدای احتمالی متغییر است.

محکم انتخاب خواهیم کرد
نگرانی هایمان برای آینده تعریف درستی نداشت. تعبیری از چرایی و چگونگی موانع توسعه و پیشرفت نداریم.
آرامش حلقه مفقوده زندگی مان است مفقوده ای که بدنبال پیدا کردنش عمرمان در حال گذر است.
انتخاب مقوله ای جدی است. بین دو راهی های روزگار رفع مشکلات و آینده ای پر امید دچار تزلزل آرا شده ایم.
انتخاب خواهیم کرد محکم و استوار با دانش و اندیشه برای تغییر شرایط موجود گام برمیداریم.
بهتر بودن شایسته ماست برای بهتر بودن انتخاب میکنیم.
بی باک، استوار و با اندیشه به نفع قانون کشور و مصلحت جامعه انتخابی درست در درون صندوق آرا خواهی انداخت.
برگه رای مان و آیندگانی که به آن خواهند نگریست…

تخریب رمز عملیات رادیکال ها
برخی کاندیدای احتمالی از تمام ابزارهای موجود در خصوص موفقیت در انتخابات استفاده خواهند نمود.
کاندیدای رادیکال که تنها به موفقیت و ورود به مجلس می اندیشند رفتارهای ناصواب را در دستور کار فعالیتهای انتخاباتی خود قرار داده اند.
تخریب با شدت فراوان و تنها برای حذف و سرنگون کردن حریف بدون رعایت معیارهای انسانی از خصوصیات بارز این کاندیدا می باشد.
البته مردم آگاه هستند و سره را از ناسره تشخیص میدهند و نسبت به این رفتارها واکنش مثبتی نشان نخواهند داد‌.
با آغاز ایام تبلیغات کاندیداها موجی از فضای سنگین و پر پژواک در فضای رسانه‌ها آغاز خواهد شد و فضای مجازی و حقیقی آکنده از اخبار راست و دروغ و فوران وعده‌های رنگارنگ خواهد بود.
تخریب چی های فضای مجازی و رسانه ای که به جای ارائه برنامه راهبردی به منظور برون رفت از مشکلات موجود و دستیابی به توسعه و پیشرفت همه جانبه در حوزه انتخاباتی دست به تخریب و تضعیف می زنند راه به جایی نخواهند برد. تخریب کنید تخریب خواهید شد!

پیروزی با روش تضعیف سایر رقبا
کاندیدای که شانس ورودشان در ترکیب بالای جدول رای ضعیف و دور از ذهن است سعی در بزرگنمایی و ارائه برنامه های غیر عملیاتی و غیر کارشناسی دارند و تلاش میکنند خود را تافته جدا بافته نشان دهند و این در حالی است که سوابق آنها در مسئولیت های گذشته شان چنگی به دل نمیزند.
سوابق مدیریتی هر کاندیدا گویای توانایی این افراد در مجلس شورای اسلامی است.
برخی از کاندیدا احتمالی تعریف درستی از وظایف نماینده مجلس شورای اسلامی ندارند و با شعارهای سطحی و منطقه ای در جهت جلب آرای مردم اقدام میکنند که هوشیاری مردم نقشه شوم این افراد را نقش بر آب خواهند کرد.

نمایندگان مجلس با قدرت چانه زنی بالا
افراد تاثیر گذار با شخصیت سیاسی شناخته شده با قدرت چانه زنی بالا در قانون گذاری و ارائه و رفع مشکلات پیش روی حوزه انتخاباتی خود نقش پر رنگی ایفا خواهند کرد.
مردم فریب ظاهر پر طمطراق کاندیدای احتمالی که طنین صدایشان در مجلس گوش شنوایی ندارد را نخواهند خورد.
مجلس شورای اسلامی نیازمند نمایندگانی قدرتمند و پیگیر دارد تا با قدرت تعاملات خود در جهت رفع موانع پیش روی حوزه انتخاباتی خود گام های موثری بردارند.
نماینده مجلس شورای اسلامی باید گوش شنوای مردم باشد و شخصیت درستی از رفتارهای مدیریتی در جهت رفع محرومیت حوزه انتخاباتی خود ارائه دهد.
رفع مشکلات پیش روی با جدیت و برنامه ریزی بر روی واقعیت های جامعه امکان پذیر خواهد بود.
مردم هوشیارانه به خادمین و دلسوزان خود رای خواهند داد تا این رای توشه ای محکم در جهت رفع نیازهای خود باشد.

آری به انتخابات
مردم نسبت به وضعیت اقتصادی و اشتغال نقدهای درستی دارند و باید برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور گام های اساسی برداشته شود.
حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در جهت اصلاح وضعیت اقتصادی مهم و حیاتی است.
تهدیدها و تحریم‌‌های کنونی علیه ایران که از سوی قلدرهای بین‌المللی طراحی شده است، دلیل دیگری است که اهمیت حضور مردم پای صندوق‌های رای را صدچندان کرده است. این اهمیت نیز بر اساس یک رابطه دو طرفه محاسبه می‌شود. به گونه‌ای که امروز کنترل رفتار دشمنان جمهوری اسلامی تا حدود زیادی به دست مردم داخل کشورمان است. زیرا آنان همواره به جدایی ملت از شاکله اصلی نظام که بر مبنای اسلام پی ریزی شده است، دل خود را خوش کرده‌اند و یکی از نشانه‌های این جدایی را کمرنگ شدن حضور مردم پای صندوق‌های رای می ‌دانند.

انتخابات عصاره مردم سالاری در هر حاکمیت است. در بستر انتخابات، احزاب سیاسی به مثابه یک کمپانی تجاری خود را در معرض رأی مردم قرار داده و توده ها نیز به عنوان خریدار اصلی ایده ها و چهره های جریانات سیاسی در این عرصه نقش آفرینی میکنند.

بیماری به نام خود بزرگ بینی کاندیدا مجلس
برخی کاندیدای مجلس شورای اسلامی دچار خود بزرگ بینی هستند با وجود سوابق ضعیف و عدم توفیق در بین مردم خود را پیروز انتخابات میدادند.
این دسته از کاندیدا خود را تنها ناجی رفع مشکلات پیش رو می دادند و این درحالی است که برخی از تهدیدها و معظلات موجود هیچ ارتباطی با حوزه فعالیت نمایندگان مجلس و قوه مقننه ندارد که این خود الگو برداری غلطی است از افرادی که در انتخابات ساده انگاری میکنند.
وعده های که هرگز عملی نشده اند مردم را به مقوله انتخابات بدبین خواهد کرد.

سکانس آخر…
امید است کاندیداهای محترم به جای طرح مسائل حاشیه‌ساز، رسانه‌پسند و منحرف کردن اذهان عمومی از مسائل اصلی حوزه انتخاباتی بر ارائه دقیق برنامه خود تمرکز کرده و از تخریب یکدیگر پرهیز کنند.
در تبلیغات حد و مرز‌ها را رعایت کنند و بدانند که طرح خیلی از مسائل در تبلیغات هیچ ضرورتی ندارد.
تخریب کاندیداها علیه دیگری بداخلاقی سیاسی است و نتیجه عکس خواهد داشت.
در برهه زمانی که برخی کاندیدا با روش های ناصواب و تخریب رقبای خود سعی بر نشان دادن خود بعنوان کاندیدای اصلح دارند ، اندیشه بالا و تفکر مردم در جهت رفع مشکلات موجود و حذف افراد سودجو راهگشا خواهد بود.
مردم میدادند، مردم می بینند و توجهی به مظلوم نمایی و انجام فعالیتهای نمایشی نخواهند داشت و فراموش نکنیم که پیروز واقعی انتخابات مردم می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو