چرا انتخابات ریاست هیأت کشتی مازندران به سخره رفته است؟!

 

نسیم ورزش/ شعبان وفایی نژاد: این روزها برخی از افراد اقدام به ثبت نام برای حضور در انتخابات ریاست هیأت کشتی مازندران نموده اند که در چند مورد با عدم وجاهت قانونی برای ثبت نام مواجه و توفیقی برایشان حاصل نشد.

یادداشت

ولیکن به جهت خود بزرگ بینی برای ثبت نام در این جایگاه تلاش وافری داشته اند برخی ها تصور می کنند با ثبت نام در مجمع برای حضور در انتخابات هیأت کشتی مازندران بزرگ می شوند .

البته اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز متأسفانه به وظیفه خود به خوبی عمل نکرده و اگر دستگاه ورزش استان به وظیفه قانونی خود جامه عمل می پوشاند و در برخی از موارد اجازه ثبت نام به برخی از داوطلبان انتخابات ریاست هیأت کشتی مازندران را نمی داد مطمئناً این انتخابات به سخره نمی رفت.

 1. محمد

  آقای وفایی نژاد عیسی ای هستی یا موسی ای؟ مرد حساب وقتی همکارهای رسانه ایت می گند اداره کل ورزش با این مدیرکل رفت به ترکستان اونوقت می نویسی حبیب ناجی ورزش!!پس الان چرا خودت انتقاد داری می کنی؟بقول یکی از دوستان میگه به شعبان باید گفت چند می گیری من میگم بنویسی خهخهخهخهخه

 2. ورزشی

  اقا شعبان گوش شکسته
  این نشد کارکه، ی روز تعریف ی روز انتقاد بس کن اقا دنبال چی هستی تو ورزش ،رییس هیات می خوای بشی یا دنبال پست مشاوره اییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این راهش نیست برادر من….
  بیش از این برای برنامه های خودت شخصیت خبرنگار و خبرنگاری و زیر سئوال نبر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *