چرایی عدم توفیق در رتبه اداره ورزش مازندران کارشناسی شود!!!

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: چرایی عدم توفیق در رتبه اداره ورزش مازندران کارشناسی شود!!! / در گردهمایی دو روزه معاونین و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان، ۱۰ استان برتر کشور معرفی شدند.

 

چرایی عدم توفیق
این خبری بود که از سایت وزارت ورزش بازتاب یافت ولی متاسفانه در بین این ۱۰ اداره کل نام ورزش و جوانان مازندران دیده نمی شد.
اتفاقی که بهت و حیرت جانعه ورزش مازندران را بهمراه داشت.
این مسئله موجی از نگرانی را در جامعه ورزش ساطع نموده است و عدم شفاف سازی و عدم ارائه توضیحات از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران می تواند بر این نگرانی دامن بزند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ۱۰ اداره کل برتر استانی ورزش و جوانان در ۳ سطح معرفی شدند.
بر اساس این گزارش در سطح اول استان های خوزستان، آذربایجان شرقی و اصفهان به ترتیب رتبه اول تا سوم، در سطح دوم استان‌های البرز، همدان و آذربایجان غربی به ترتیب رتبه اول تا سوم و در سطح سوم استانهای قزوین، قم و سمنان در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین استان تهران به عنوان استان ویژه به دلیل رشد عملکرد معرفی شد.
این آمار نشان از وجود نواقصی در روند فعالیتهای دستگاه ورزش مازندران می باشد.
ورزش مازندران با آن یال و کوپال بزرگش نباید دستخوش چنین اخبار ناگوار و شوک آوری شود .
مسئولین ورزش مازندران باید پاسخ مناسبی در خصوص رتبه بندی وزارت ورزش به جامعه محترم خود ارائه دهند تا اتحاد و همدلی در ورزش مازندران گسسته نشود و اعتماد جامعه بزرگ و محترم ورزش استان به مسئولین ورزشی کم رنگ نگردد.
مطمئنا ورزش مازندران جایگاه مهم و کلیدی در موفقیت های ورزش کشور دارد و تمامی کارشناسان بزرگ ورزشی بر این مطلب صحه خواهند گذاشت . نام مازندران در ورزش جهان پرآوازه است.
مسئولین ورزشی مازندران بایستی نقدهای ورزشی را در راستای رفع موانع پیش رو مغتنم بشمارند و با آغوش باز راهکارهای کارشناسی دلسوزان ورزشی را در جهت فصل جدیدی از موفقیتها در ورزش مازندران بپزیرند.
در این بین در شرایط پیش رو افرادی معلوم الحال قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و درصدد تخریب جایگاه ورزش مازندران می باشند که جامعه ورزش با هوشیاری سره را از ناسره تشخیص خواهند داد‌. افرادی که تنها به منافع شخصی خود در ورزش مازندران می اندیشند و با ادبیاتی چاله میدانی قصد بر هم زدن اتحاد و همدلی در فضای وحدت ورزش مازندران را دارند.
جامعه ورزش مازندران اجازه نخواهند داد این افراد به اهداف ناصواب خود دست یابند.
مسئولین ورزشی مازندران نیز با تلاش و کوشش بیشتر و ارتباط و تعامل با جامعه محترم ورزش مشکلات پیش رو را شناسایی کنند و در جهت رفع موانع موفقیت های ورزش مازندران پر تلاش ظاهر شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو