چراغ هدایت ورزش مازندران را فراموش نکنید!

اختصاصی نسیم ورزش : ورزش مازندران همواره در کشور درخشیده است و این موفقیت ها مرهون تلاش و زحمات تمامی جامعه ورزش استان می باشد.

 

ورزش مازندران
پیشکسوتان ، مربیان ،کارشناسان ، قهرمانان و مدیران دلسوز ورزشی نقش موثری در دستاوردهای ورزش مازندران دارند.
در این بین نقش پیشکسوتان محوری و هدایت گر می باشد آنها بعنوان بزرگان و ریش سفیدان ورزش مازندران همواره چراغ هدایت و روشنگر ورزش استان هستند آنهایی که جامعه ورزش به وجودشان می بالند.
ورزش مازندران پیشکسوتان ارزشمندی دارد افرادی که جوانی و عمر خود را در راه سرافرازی ورزش صرف کردند و جوانان مستعد را به ورزش مازندران تحویل دادند.
آنها شایسته تقدیر و احترام هستند و به سبک پهلوانی و روحیه ورزشی باید از تمامی این عزیزان بعنوان بزرگان ورزشی تجلیل شود.
مدیران ورزش مازندران به واسطه درگیری های شغلی و فعالیتهای توسعه ای در ورزش نباید پیشکسوتان ورزش مازندران را فراموش کنند زیرا آنها هیچگاه نسبت به موفقیت های ورزش استات بی تفاوت نبودند و حالا که گذر عمر آنها را به این بخش از زندگی رسانده است باید تکریم شوند.
آنها کوله باری از تجربه هستند و باید و نبایدها ورزش مازندران را به خوبی ارزیابی می کنند زمانی در راس امور بودند زمانی مربیگری و یا داوری می کردند و برخی در میادین بین المللی در روی سکو های عناوین قهرمانی ایستادند.
حالا گذر عمر آنها را ناتوان ساخته است اما تفکرشان همواره در راستای توسعه ورزش مازندران گره گشا خواهند بود.
پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش نسیم ورزش تصمیم دارد با معرفی و مصاحبه پیشکسوتان در قالب ستون ثابت در این راستا نه به اندازه بزرگی پیشکسوتان ورزشی بلکه بر اساس ظرفیت های خود در این راستا فرهنگسازی کند.
مطمئنا مشکلات ورزش مازندران از زبان بزرگان ورزشی بر دل همگان خواهد نشست و میتواند نقشه رهی برای ادامه روند موفقیت های ورزش مازندران باشد.
تکریم از بزرگان ورزشی با روح پهلوانی در ورزش همخوانی دارد و امیدواریم این امر توسط مدیران ارشد ورزشی به طور چشمگیری افزایش یابد.
پیشکسوتان ورزشی دلنشین و جذاب از ورزش مازندران میگویند با اخلاص و بدون جهت گیری و در نظر گرفتن منافع شخصی به مطالبات ورزش استان می پردازند.
نشست و هم صحبت شدن با بزرگان ورزش مازندران افتخاری بزرگ محسوب می شود.
مدیران ورزش مازندران هم صحبتی با پیشکسوتان برجسته ورزشی را بعنوان مشاوران امین برای رفع موانع پیش روی ورزش استان در دستور کار خود قرار دهند تا بتوانند سره را از ناسره به خوبی تشخیص دهند.
پیشکسوتان ورزشی مازندران شایسته بهترین ها می باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو