چراغ سبز برانکو به حضور رضاییان؛ باشگاه در مورد رامین تصمیم می گیرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور مجدد رامین رضاییان در جمع سرخپوشان گفت: موضع من در این خصوص مهم نیست و باشگاه پرسپولیس باید در این رابطه تصمیم بگیرد.

برانکو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، برانکو ایوانکویچ در حاشیه تمرین امروز تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره اینکه رامین رضاییان دوست ندارد خارج از تهران بازی کند و به همین دلیل به تراکتورسازی جواب منفی داد، اظهار داشت: من از کادر و بازیکنان خودم راضی هستم و نمی دانم وی را به جای چه کسی بیاورم؛ اما باشگاه از همه چیز مهم تر است و باشگاه باید درباره رضاییان تصمیم بگیرد.
وی درباره روند تمرینی سرخ پوشان گفت: برنامه های بسیار خوبی داشتیم و بازیکنان در این مدت تمرینات خوبی انجام دادند و بعد از مرحله سوم تمرینات، دو روز به بازیکنان استراحت می دهیم؛ تنها مشکل گرفتگی عضلات پای احمد نوراللهی است که به زودی حل می شود.
سرمربی پرسپولیس درباره تمرینات بدنسازی شدید و ناراحتی بازیکنان از این موضوع تصریح کرد: همه بازیکنان در دنیا مانند هم هستند ولی من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ قصد داریم بعد از ۲ روز استراحت ۲ جلسه نیز تمرین کنیم و پس از بازی مقابل سایپا تا قبل از بازی برابر تراکتور یک جلسه تمرین می کنیم.
برانکو ادامه داد: تنها نگرانی این است که ملی پوشان را در اختیار نداریم، ولی امروز تیم ملی مهم تر از همه چیز است.
وی در خصوص اظهارات فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در واکنش به انتقادات از داوری لیگ برتر گفت: مگر من چه گفتم؟ موضوع خاصی را درباره داوری نگفته ام.
برانکو امشب برای دو روز و به منظور رسیدگی به امور شخصی تهران را به مقصد امارات ترک خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *