چالش برانکو و کی‌روش نباید بر فوتبال ملی تاثیرگذار باشد

نسیم ورزش : چالش برانکو و کی‌روش نباید بر فوتبال ملی تاثیرگذار باشد / یک کارشناس فوتبال گفت: نباید چالشی که بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان تیم های ملی و باشگاه پرسپولیس وجود دارد، خللی در برنامه های فوتبال ملی ایران ایجاد کند.

چالش برانکو و کی‌روش

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ ‘نادر دست نشان’ در مورد چالش موجود بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکویچ و تاثیر این موضوع بر فوتبال ملی ایران در آستانه برگزاری جام ملت های ۲۰۱۹ امارات اظهار داشت: اینکه از اکنون بخواهیم این مساله را با ناکامی احتمالی در جام ملت ها توجیه کنیم، مساله ای منسوخ شده است. به نظر من این درگیری ها در عملکرد فنی تیم ملی تاثیری ندارد.
وی اضافه کرد: هم کی روش و هم برانکو از فوتبال ایران درآمد دارند و نباید در راستای اهدافی که برای آنها تدوین شده، مشکلی ایجاد کنند.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان ادامه داد: مگر می شود کی روش و برانکو به روسای خود «نه» بگویند؟ باید با برگزاری جلسه ای با حضور این دو مربی، چالش بین آنها را حل کرد یا تذکر داد که دیگر وضع موجود را ادامه ندهند.
در روزهای اخیر بار دیگر چالش بین کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ شدت گرفته به نحوی که محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه ای به باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهارات سرمربی این تیم در آستانه جام ملت های ۲۰۱۹ امارات هشدار داده است.
دست نشان همچنین با اشاره به شرایط مس کرمان در لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: ما از نظر نتیجه گیری در لیگ امسال بد عمل نکرده ایم اما همچنان باید بیشتر کار کنیم تا پیشرفت داشته باشیم.
وی با بیان اینکه سطح لیگ دسته اول ایران بالا رفته و ۱۰ تیم مدعی قهرمانی در آن هستند، ادامه داد: باید آن قدر خوب باشیم که بتوانیم در میان این ۱۰ تیم موفق عمل کنیم.
سرمربی تیم مس کرمان تصریح کرد: تیم مس در ابتدای لیگ خوب گلزنی می کرد اما متاسفانه پس از مصدومیت مهره اصلی تیم، در امر گلزنی با مشکل مواجه شده ایم. در مجموع با کمبود بازیکن رو به رو هستیم اما باید با توجه به حساسیت در بالای جدول شرایط را کنترل کنیم تا از رقابت عقب نمانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو