پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس فردا در رامسر تشییع می‌شود

پیکر محمدرضا خلعتبری پیشکسوت فوتبال پرسپولیس تهران عصر فردا در رامسر تشییع می‌شود.

 پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،   پیکر محمدرضا خلعتبری پیشکسوت فوتبال پرسپولیس تهران که صبح امروز در بیمارستان شهید مدرس تهران درگذشت عصر فردا یک‌شنبه در رامسر تشییع می‌شود.

۸۸ بازی برای باشگاه پرسپولیس در دهه ۵۰ در کارنامه فوتبالی مرحوم خلعتبری وجود دارد.

خلعتبری دچار به دلیل سرطان مثانه در بیمارستان بستری و جراحی شده بود که صبح امروز درگذشت.

غلامرضا فروغ خلعتبری بخشدار اسبق رامسر و برادر محمدرضا خلعتبری زمان تشییع پیکر این پیشکسوت فوتبال را فردا یک‌شنبه عصر از بهشت زینبیه به سمت مسجد چهل شهیدان این شهرستان اعلام کرد.

درادامه گفتنی است ، محمدرضا خلعتبری فوتبال خود را از تیم جوانان شموشک نوشهر شروع کرد، سپس در سال ۱۳۸۲ به تیم بزرگسالان شموشک نوشهرپیوست و در لیگ برتر حضور یافت. وی برای انجام خدمت سربازی در سال ۱۳۸۳ راهی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شد. وی دو فصل برای ابومسلم توپ زد و بعد از آن در سال ۱۳۸۵ راهی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شد و ۵ فصل در این تیم بازی کرد.

پس از آن او در خرداد ۱۳۹۰ به تیم الغرافه قطر پیوست.و مدتی نیز عضو این باشگاه بود تا اینکه در دی ۱۳۹۰ به باشگاه الوصل امارات پیوست و شاگردی دیگو مارادونا را تجربه کرد. او پس از الوصل مجدداً در سال ۱۳۹۱ به اصفهان بازگشت، اما این بار به تیمسپاهان اصفهان پیوست. و یک فصل در این تیم حضور داشت تا بازی در هر دو تیم مطرح اصفهانی را نیز تجربه کند.

وی در خرداد ۱۳۹۲ ابتدا قراردادی با تیم عجمان امارات منعقد کرد. اما به دلیل استفاده لیگ امارات از نام جعلی خلیج عربی، قراردادش را فسخ و به ایران بازگشت. او در شهریور ۱۳۹۲ به پرسپولیس تهران پیوست..وی در تیر ماه ۱۳۹۳ از این تیم جدا شد و با قراردادی ۲ ساله بار دیگر به تیم سپاهان اصفهان پیوست.او در خرداد ۱۳۹۵ با قراردادی ۱ ساله به تیم گسترش فولاد تبریزپیوست..

 پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس  پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس پیکر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *