پیکان نساجی را زیر گرفت!!!/نساجی مازندران مقابل پیکان تهران تن به شکست داد

نسیم ورزش: از هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور،  تیم نساجی در ورزشگاه شهدای شهر قدس و در مقابل دیدگان حدود ۵۰۰ هوادار خود مقابل پیکان تهران با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد تا صدرنشینی این تیم تهرانی را تداوم ببخشد.فوتبال

گل های این دیدار در دقیقه ۳۰ بازی توسط جواد ضیغمی و دقیقه ۸۵ توسط  عباس محمد رضایی (پنالتی) به ثمر رسید.

دقایق ابتدائی این دیدار با میدان داری تیم پیکان و حملاتی که از جناحین از سوی این تیم تدارک دیده شده بود همراه بود ولی رفته رفته نساجی چی ها هم حملاتی را روی دروازه پیکان پیاده کردند که نتیجه ای در بر نداشت تا اینکه در دقیقه ۳۰ بازی با تعلل فریبرز گرامی شوتی روانه دروازه نساجی شد که عکس العمل خوب سعید ابراهیم پور را در پی داشت ولی جواد ضیغمی با ریباند به موقع خود اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

شاگردان پائولو آلوس که انتظار دریافت همچین گلی را نداشتند سعی در کشاندن بازی به زمین تیم پیکان داشتند ولی استحکام خط دفاعی تیم تهرانی و ضعف مهاجمان نساجی سبب شد تا این نیمه با همان یک گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم شاهد بازی بهتری از تیم نساجی نسبت به پیکان بودیم و حملاتی از سوی بازیکنان این تیم تدارک دیده شد ولی باز هم این خط دفاعی مستحکم پیکان بود که به رهبری سیامک نعمتی و سیاوش یزدانی دروازه این تیم را بسته نگه داشت.

تلاش نساجی چی ها برای جبران گل خورده ره به جائی نبرد تا بالاخره این پیکانی ها باشند که در دقایق پایانی بازی روی یک ضدحمله به گل دوم خود دست یابند.

در دقیقه ۸۵ بازی بازیکن پیکان پس از پشت سر گذاشتن مدافع نساجی در موقعیتی مناسب قرار گرفت و با پاس رو به عقب خود عباس محمد رضایی را در موقعیت گلزنی قرار داد و می رفت تا دروازه خالی را باز کند اما میثم تیموری با دست توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید و کارت قرمز داور را به جان خرید تا دومین گل پیکان رقم نخورد ولی خود عباس محمد رضایی پشت ضربه چنالتی ایستاد و برخلاف جهت سعید ابراهیم پور گل دوم پیکان را به ثمر رساند.

گفتنی است، تیم نساجی با این شکست ۵ امتیازی بازی ماند تا چشم به ۹ بازی فردا بدوزد و ببیند چه رده ای از جدول را در اختیار خواهد گرفت و پیکان تهران نیز با ۱۳ امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *