پیوستن ستاره باتجربه دیگری به جمع استقلالی ها

هفته گذشته شاهد این بودیم که محمدرضا خلعتبری مهاجم باتجربه تیم گسترش فولاد بنا به دلایلی که باشگاه از گفتن آنها امتناع کرد، از تمرینات کنار گذاشته شده و همراه با تیم نیز برای بازی با امید شهرداری اراک راهی این شهر نشد.

 

پیوستن ستاره باتجربه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، گویا ماجرای اختلاف مهاجم باتجربه گسترش فولاد با مسئولان این تیم حل شدنی نیست.

پس از وقوع این اتفاق و بازار داغ تایید و تکذیب ها، باشگاه گسترش فولاد از تشکیل یک جلسه فوری پس از بازی با امید شهرداری اراک در روز شنبه (دیروز) خبر داد و اعلام نمود که در این جلسه مشکلات خلعتبری مورد بررسی قرار گرفته و در مورد آینده وی تصمیم گیری خواهد شد. بازی با شهرداری اراک، روز جمعه برگزار شد و گسترشی ها به تبریز بازگشتند، روز شنبه نیز فرا رسید و در حالی که همه منتظر تشکیل جلسه و مشخص شدن وضعیت خلعتبری بودند، نه جلسه ای تشکیل و نه اظهار نظری در این مورد انجام شد تا همچنان مهاجم باتجربه آبی های شهر تبریز در حالتی بلاتکلیف باقی بماند.

از رفتارهای مسئولان گسترش فولاد و عدم تمایل شان برای حل و فصل سریع این موضوع و همچنین اتفاقات و حواشی اخیر در این زمینه به نظر می رسد که آنها تمایل زیادی برای نگه داشتن خلعتبری ندارند و خبرهای رسیده از منابع آگاه نیز با تایید این خبر داستان خلعتبری با گسترش را نزدیک به صفحات پایانی می دانند!

این خبر به شایعات حضور خلعتبری در بین شاگردان منصوریان قوت می بخشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو