پینگ پنگ بانوان مازندران با ترکیب ۴نفره به لیگ دسته یک کشور اعزام می شود

نائب رییس هیات پینگ پنگ مازندران در امور بانوان ، از مشخص شدن ترکیب چهار نفره تیم پینگ پنگ بانوان رده سنی بزرگسالان این استان برای شرکت در مسابقات لیگ دسته باشگاه های کشور خبرداد.

پینگ پنگ بانوان مازندران

منیژه بوداغی  گفت: ‘ پارمیدا ولی پور ‘ و ‘مبینا حسین پور ‘ هر دواز قائمشهر، ‘ نجمه نصری ‘ ازتنکابن و ‘مریم پور احمد علی’ از بابل، چهار پینگ پنگ باز مازندرانی هستند که در ترکیب تیم منتخب مازندران درمسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور به میدان می روند.
وی افزود: این چهار نفر هفته گذشته ودر جریان مسابقات پینگ پنگ قهرمانی بانوان مازندران که با حضور ۲۱ ورزشکار در قائمشهر برگزارشد، انتخاب شدند.
نائب رییس هیات پینگ پنگ مازندران در امور بانوان ، اضافه کرد: مسابقات لیگ دسته یک پینگ پنگ بانوان باشگاه های کشور روزهای ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در کرمانشاه برگزار می شود و’ الهه نوری’ به عنوان بازیکن مربی تیم مازندران انتخاب شده است.
بوداغی ادامه داد: این تیم اکنون تمرینات آماده سازی خود را برای حضوری پرقدرت درمسابقات کشور آغاز کرده و تا قبل از اعزام در روز۱۳شهریورماه به تمرینات خود ادامه خواهد داد.
وی افزود: تیمی اعزام پینگ پنگ مازندران، از نفرات خوبی هستند که درمسابقات انتخابی استان عملکرد قابل قبولی داشتند و کسب مقام از این تیم در مسابقات کشوری دور از انتظار نخواهد بود.
نائب رییس هیات پینگ پنگ مازندران در امور بانوان ، با بیان اینکه امسال بیشترین تعداد مسابقات قهرمانی استان در رده های مختلف سنی از ابتدای امسال تاکنون برگزار شده است، اضافه کرد: برگزاری منظم این مسابقات درسطح استانی ومنطقه ای باعث رشد و پیشرفت پینگ پنگ درمیان علاقمندان به این رشته ورزشی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *