پیمان حسینی و محمد مرادی نامزد عنوان بهترین های فوتبال ساحلی جهان

نسیم ورزش : پیمان حسینی و محمد مرادی ملی پوشان نوشهری و ساروی فوتبال ساحلی کشورمان نامزد دریافت جایزه بهترین های فوتبال ساحلی جهان  شدند.
پیمان حسینی و محمد مرادی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ با توجه به پیش رو بودن مسابقات جام بین قاره ای ۲۰۱۸ جهان که از پانزدهم تا نوزدهم آبانماه ۹۷ به میزبانی کشور امارات برگزار می شود، مراسم “ستارگان فوتبال ساحلی ۲۰۱۸” در شب پایانی این رقابت ها برگزار خواهد شد.

به همین منظور لیست اسامی بازیکنان جهت دریافت عنوان برترین بازیکن جهان در یکسال اخیر در حالی از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی منتشر شده است که نام سه ملی پوش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز در میان نفرات نامزد شده به چشم می خورد .

در این لیست نام های محمد احمدزاده (کاپیتان) ، پیمان حسینی (دروازه بان) و محمد مرادی (ملی پوش جوان) تیم ملی ایران قرار گرفته است.

پس از رای گیری از سوی سرمربیان و کاپیتان های تیم های ملی فوتبال ساحلی سراسر جهان، اسامی سه نامزد نهایی برترین بازیکن و دروازه بان مشخص خواهد شد و نفرات منتخب نهایی در مراسم گالا فوتبال ساحلی اعلام خواهند شد.

لازم به ذکر است برای انتخاب “ستارگان فوتبال ساحلی ۲۰۱۸” مسابقات رسمی برگزار شده در قاره ها و در سطح جهان در سال گذشته ملاک قرار می گیرد و این درحالی است که رقابت های قهرمانی قاره آسیا و البته جام جهانی در سال آتی میلادی برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو