پیشکسوت و قهرمان ورزش کشتی در آمل به دیار حق شتافت

نسیم ورزش: عضو هیأت مدیره مجمع پیشکسوتان کشتی آمل گفت: مرحوم داریوش مرادی پیشکسوت و قهرمان ورزش کشتی این شهرستان حین عمل جراحی به دلیل مشکلات قلبی به دیار حق شتافت.

خبرگزاری فارس: پیشکسوت و قهرمان ورزش کشتی در آمل به دیار حق شتافت

پرویز فرزان در شهرستان آمل، اظهار کرد: یکی از پیشکسوتان و پهلوانان ورزش کشتی در مازندران به علت مشکلات قلبی به دیار حق شتافت.

وی افزود: پهلوان مرحوم داریوش مرادی یکی از مربیان پیشکسوت و نام‌آشنای ورزش کشتی بود که در راه تربیت و پرورش ورزشکاران تلاش زیادی داشت.

عضو هیأت مدیره مجمع پیشکسوتان کشتی آمل تصریح کرد: این مرد اخلاق در ورزش با عارضه قلبی دست و پنجه نرم می‌کرد که شب چهارشنبه هفته جاری به زیر تیغ جراحی متخصصان رفت.

این مسئول ادامه داد: مرحوم مرادی در بیمارستان قلب شهرستان ساری حین عمل جراحی جان داد.

فرزان با تسلیت درگذشت مرحوم داریوش مرادی به جامعه ورزش مازندران، کشتی‌گیران و خانواده آن مرحوم، یادآور شد: مرحوم مرادی از اعضای فعال مجمع پیشکسوتان کشتی آمل بود که شامگاه گذشته پیکرش در این شهرستان تشییع و خاک‌سپاری شد.

وی با اشاره به اینکه مرحوم مرادی حدود ۵۰ سال سن داشت، بیان کرد: پیکر این پیشکسوت عرصه اخلاقی، قهرمانی و پهلوانی که حتی در میادین مختلف کشور به مقام قهرمانی رسید از منزل‌اش در بلوار طالب‌آملی دریای ۲۹ تشییع و در قطعه ورزشکاران گلزار آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) خاک‌سپاری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *