پیشکسوت استقلال : کسی زبان کی روش را نمی فهمد !

 

نسیم ورزش: پیشکسوت استقلال گفت: اگر برانکو حرفی درباره بازیکنان ملی پوش تیمش زده علاوه بر یک مربی روانشناس است و برای حرفش دلیل دارد.

حسن روشن  درباره اختلاف بوجود آمده بین کی روش و برانکو همچنین مربیان ایرانی در ارتباط با اردوهای تیم ملی اظهار داشت: کسی زبان کی روش را نمی فهمد. او برای این فوتبال کار خاصی نکرده ولی به اندازه کل مربیانی که قبل از خودش سرمربی یتیم ملی ایران بوده اند توقعات آنچنانی دارد.

وی ادامه داد: اگر تیم ملی را به جام جهانی برد که با یک گل اتفاقی قوچان نژاد بود و در آنجا هم کار خاصی نکرد. او به اندازه نصف اوفارل و مهاجرانی هم برای این فوتبال آورده نداشته که یان همه به مربیان ایرانی و مسئولان وطنی مان می تازد. او اصلا مربی ایرانی را آدم حساب نمی کند.

بازیکن ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین اضافه کرد: اگر برانکو درباره بازیکن تیمش حرفی زده باید یادمان باشد که او یک روانشناس است و حق دارد درباره بازیکنی که می خواهد یک فصل با او کار کند حرف بزند.

روشن تأکید کرد: اگر ایران در گروه آسانی نبود کی روش تا حالا ده بار از ایران رفته بود ولی حق هم دارد که می بیند گروه تیم ملی مان آسان است و حیفش می آید این فرصت را از دست بدهد و برود. فقط می توانم بگویم که خدا به ما رحم کند. ما نمی دانیم دل مان را به چه چیز او خوش کنیم. نه زبان خوشی دارد و نه رفتار محترمانه دارد ونه کارنامه اش در ایران طوری بوده که بخواهیم به آن تکیه کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو