پیشکسوتی که پس از ۲ سال بستری پایش به زمین چمن باز شد/همه‌پرسی برای نام تیم+عکس

پیشکسوت تیم فوتبال ابومسلم پس از ۲ سال و نیم بستری در بیمارستان پایش در مراسم رونمایی از پیراهن سیاه‌جامگان به زمین چمن باز شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتبال سیاه‌جامگان با حضور جمع کثیری از هواداران در ورزشگاه ثامن برگزار شد.

در این مراسم افرادی چون فریدون اصفهانیان رئیس دپارتمان داوری، محسن ترکی داور برتر فصل گذشته، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال، محمدرضا عباسی مالک باشگاه سیاه‌جامگان، بهنام ابوالقاسم‌پور پیشکسوت تیم ملی و علی عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان حضور داشتند.

 

همچنین شهردار مشهد و تنی چند از مسئولین و نمایندگان مجلس نیز در این مراسم حاضر بودند.

* محمد بحرانی صداپیشه جناب‌خان در این مراسم اجرایی داشت که اوقات شادی را برای هواداران حاضر در ورزشگاه به وجود آورد.

* محمود شهریاری مجری این برنامه در قسمتی از اجرای خود از هواداران خواست تا نام تیم را انتخاب کنند. زمانی که شهریاری این درخواست را از هواداران کرد آنها نام ابومسلم را صدا زدند که شهریاری در پاسخ اعلام کرد این نام هم نمی‌تواند برای تیم سیاه‌جامگان انتخاب شود و به دنبال نام دیگری برای این باشگاه باشید.

* در قسمتی از مراسم از جهانگیر زنده‌دل پیشکسوتی که از او به نام پدر ابومسلم یاد شد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

زنده‌دل در صحبت‌هایی کوتاهی اظهار داشت که پس از ۲ سال و نیم بستری در بیمارستان امشب برای اولین بار توانسته مرخص و ورزشگاه حاضر شود که پس از این تماشاگران او را به شدت مورد تشویق خود قرار دادند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو