پیشکسوتان سرمایه اصلی ورزش کشورمان هستند

 

نسیم ورزش: سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی استان مازندران در دیدار با عبدالحمید باقری یکی از حریفان غلامرضا تختی دیدار و از این پیشکسوت کشتی به پاس سال ها فعالیت در امر سازندگی کشتی گیران این دیدار قدردانی کرد .

کمال آقامیری

برپایه این گزارش آقامیری در این دیدار با اشاره به اینکه پیشکسوتان سرمایه های ورزش کشور هستند ، گفت: همواره باید در پاسداشت مقام و جایگاه آنها تلاش کوشا بود. آقامیری با بیان اینکه پیشکسوتان اعتبار جامه و ورزش هستند ، افزود: مردم همواره احترام زیادی برای قشر پیشکسوت ورزش کشور قائل بوده و هستند ، تصریح کرد : باید به پیشکسوت احترام گذاشته شود تا ورزش همچنان مسیر رشد و تعالی خود را با بهره‌گیری از تجربه این عزیزان ادامه دهد رئیس شورای اسلامی مازندران خاطر نشان کرد : دراسلام، توصیه ها وسفارش های زیادی نسبت به ارج نهادن به پیشکسوتان وجود دارد و برهمین اساس هرنسلی نسبت به احترام و تقدیر از پیشینیان خود یک وظیفه شرعی و عرفی برعهده دارد.
برپایه این گزارش گفتنی است عبدالحمید باقری سالیان سال سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران قبل از انقلاب اسلامی بود و سه سال متوالی نماینده مازندران در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کشور بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *