پیشکسوتان تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران در رستمکلا مسابقه می دهند

نسیم ورزش: مسوول دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان رستمکلا از توابع شهرستان بهشهر گفت : پیشکسوتان تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران برای برگزاری دیدار دوستانه در رستمکلا به میدان می روند .
اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با حضور 3مازندرانی برگزارمی شود

اصغر زارع نژاد اظهار کرد : در این دیدار که ساعت ۱۹ روز جمعه برگزار می شود تیم فوتسال پیشکسوتان سرخ آبی پایتخت با تیم فوتسال پیشکسوتان رستمکلا در سالن ورزشی امام رضا(ع) این شهر به میدان خواهند رفت .

وی بیان کرد : ضیا عربشاهی ، مرتضی فنونی زاده ، سهراب انتظاری ، حسن خان محمدی ، محمد نوازی ، مجتبی محرمی ، بهروز سلطانی ، سیروس دین محمدی ، رضا جباری ، بهروز سلطانی ، مجاهد خزیراوی ، بهزاد داداش زاده و علیرضا امامی فر ، بازیکنان تیم سرخ آبی پایتخت در این مسابقه هستند .

مسوول دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان رستمکلا افزود : رستمکلا دارای ظرفیت های ورزشی فراوانی است که بسیاری از آن ها با وجود فقر کامل امکانات ورزشی در سال های گذشته ، گام به گام خود را به دروازه های پیشرفت و ترقی رسانده اند .

زارع نژاد ادامه داد : برگزاری این مسابقه و احتمال حضور پرتعداد تماشاگران ، می تواند به نقطه عطفی در تاریخ ورزش این شهر کوچک تبدیل شده و سرآغازی برای حرکت رو به رشد بهتر آن ها باشد .

وی گفت : یکی از مشکلات اصلی عدم توسعه کافی ورزش رستمکلا ، کمبود بودجه برای اجرای برنامه های آموزشی و زیربنایی است .

مسوول دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان رستمکلا ادامه داد : باید پذیرفت که منابع مالی رستمکلا در مقایسه با شهرهای بزرگ تر ، اندک است اما آن چه موجب دلگرمی ورزشکاران این شهر می شود، حمایت بی دریغ مسوولین شهری به خصوص شهردار و اعضای ورزش دوست رستمکلا است .

زارع نژاد گفت : فوتبال و فوتسال رستمکلا آرام آرام خود را به رده های بالای فوتبال استان می رساند و باید بکوشیم با تامین هزینه های لازم ، از تیم های این شهر در مسابقات استانی و کشوری حمایت کنیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *