پیشنهاد لیگ های ایتالیا و فرانسه به والیبالیست آملی

نسیم ورزش : پیشنهاد لیگ های ایتالیا و فرانسه به والیبالیست آملی / ملی پوش آملی والیبال ایران تایید کرد که پیشنهادهایی از چند تیم مطرح از لیگ های ایتالیا وفرانسه به او شده و در حال بررسی آنها است.

پیشنهاد لیگ های ایتالیا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ علی شفیعی روز یکشنبه و در حاشیه حضوراعضای شورای شهر وشهرداری و نیز پیشکسوتان والیبال شهرستان آمل درمنزل پدری او گفت: این پیشنهادها در روزهای گذشته وپس از پایان بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های والیبال با او شده، اما هنوز جوابی به آنها ندادم.
وی افزود: به لحاظ کیفیت وسبک بازی، لیگ ایتالیا معتبر و شناخته شده تر هست، اما فعلا قصد دارم استراحت کوتاهی پس از مسابقات لیگ جهانی داشته باشم و پس از آن با مشورت ، سعی خواهم کرد بهترین تصمیم را بگیرم.
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران ادامه داد که لیگ برتر والیبال ایران هم در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته وبه لحاظ کیفیت چیزی کمتر از لیگ های معتبر اروپایی ندارد.
شفیعی که در فصل گذشته لیگ برتر والیبال ایران در تیم بانک سرمایه تهران قهرمان شده بود، گفت: هنوز وضعیت فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران وحضور تیم ها وبازیکنان جدید مشخص نیست و این مسئله بازیکنان ملی پوش را برای انتخاب تیم جدید نیز دچار تردد کرده است.
وی اضافه کرد که هنوز به طور قطعی ودقیق مشخص نیست که در فصل پیش رو در لیگ برتر ایران بازی کنم یا در یکی از تیم های اروپایی که پیشنهاد دارم، والیبال خودم را ادامه دهم.
علی شفیعی متولد ۳۰ شهریور ۱۳۷۰ در شهرستان آمل است و والیبال خود را در تیم پایه کاله آمل شروع کرد.
این بازیکن بعد از مدتی به تیم بزرگسالان کاله پیوست و در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر والیبال ایران با پیراهن کاله به مقام نایب قهرمانی رسید.
شفیعی در فصل ۱۳۹۵ به تیم بانک سرمایه تهران پیوست ودر ۲فصل گذشته با این تیم موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر ایران شد.
وی به واسطه عملکرد خوبش در لیگ برتر به تیم ملی والیبال برای مسابقات لیگ جهانی والیبال دعوت شد.
اعضای شورای اسلامی شهر، رییس سازمان فرهنگی وورزشی شهرداری و پیشکسوتان والیبال آمل روز یکشنبه با حضور در منزل پدری علی شفیعی از افتخارآفرینی ودرخشش این بازیکن در مسابقات لیگ جهانی والیبال قدردانی واز او تقدیر کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو