پیروزی کاله مازندران برابر هاوش گنبد در خانه

کاله مازندران برابر هاوش گنبد در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، چهارشنبه شب در خانه خود با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید .

 

کاله مازندران برابر هاوش گنبد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این دیدار در سالن المپیک گنبدکاووس و با قضاوت اصغر کاظمی به عنوان داور اول و مرتضی علایی به عنوان داور دوم و با نظارت محمد حسن خوشدل برگزار شد و در ست نخست بازی، کاله مازندران به تدریج برتری خود را بر میزبان دیکته کرد و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به برتری رسید.
در ست دوم بازی نیز کاله مازندران با ارائه بازی برتر، به ویژه از اواسط بازی به بعد، فاصله امتیازات خود را بیشتر کرد و موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی برسد.
بازیکنان هاوش گنبد در ست سوم بازی، برتر از حریف ظاهر شدند و در مقاطعی از بازی اختلاف امتیاز خود را به ۶ نیز رساندند و با تداوم روند برتر بازی خود که با حمایت تماشاگرانش همراه بود، موفق شدند با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیده و بازی را به ست چهارم بکشانند.
در ست چهارم، هرچند کاله مازندران با ارائه یک بازی خوب در اواسط بازی با چهار امتیاز از میزبان خود پیش افتاد ولی در ادامه، بازیکنان هاوش با جبران امتیازهای از دست رفته در نتیجه ۲۰ بازی را به تساوی کشاندند و پس از آن دو تیم تا نتیجه ۲۴ پا به پای هم پیش رفتند و بازی گرم و حساسی را به نمایش گذاشتند.
در نهایت بازیکنان کاله مازندران موفق شدند با کسب دو امتیاز پیاپی با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ نتیجه این ست را به سود خود به اتمام رسانده و در ست شماری نیز با نتیجه سه بریک به پیروزی برسند.
هاوش گنبد هم اکنون با ۱۲ امتیاز از۲۱ بازی در قعر جدول قرار دارد و امیدی به ادامه رقابت ها در مرحله پلی آف ندارد و عملا به دسته یک سقوط کرده است.
هاوش گنبد، آخرین بازی خود را که در حقیقت تکرار بازی ناتمام هفته پانزدهم در مقابل شهرداری تبریز است، روز یکشنبه هفته آینده در تهران برگزار می کند که نتیجه آن تاثیری در سرنوشت این تیم ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *