پیروزی کاله جوان مازندران مقابل کریمه قم در لیگ دسته یک والیبال کشور

نسیم ورزش : تیم کاله جوان مازندران با کسب پیروزی خانگی در هفته هفتم و پایانی مرحله رفت رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور برابر تیم انتهای جدولی به تعطیلات نیم فصل رفت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم های کاله جوان مازندران و کریمه قم در چارچوب هفته هفتم این رقابت ها، چهارشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم کاله جوان با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
کاله جوان در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ( ۲۵ بر۲۱ ) ، ( ۲۵ بر ۱۵ ) و(۲۵ بر ۲۱ ) برابر تیم کریمه قم صاحب برتری شد.
دو تیم درحالی درهفته هفتم این رقابت ها به مصاف هم رفتند، که تیم کاله جوان مازندران در همدان برابر تیم اتحاد جوان آن شهر با نتیجه ۳ بر ۱ تن به شکست داده بود وتیم قم هم دربیرون ازخانه با نتیجه ۳برصفر برابر شهرداری جوان ارومیه مغلوب شد.
شاگردان ‘احمد فتاح ‘ در تیم کاله جوان مازندران درحالی سومین پیروزی این فصل خود را درخانه جشن گرفتند، که دراین دیدار مهدی رضایی و گرائیلی دو بازیکن کلیدی و تاثیرگذار خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.
تیم کاله جوان مازندران درپایان مرحله رفت این رقابتها با کسب ۳ پیروزی ، ۴ باخت و ۹ امتیاز در رده هفتم جدول هشت تیمی گروه یک این رقابتها باقی ماند.
تیم کریمه قم هم با قبول هفتمین شکست این فصل خود وبدون پیروزی وکسب فقط یک امتیاز جایگاه انتهای جدولی خود را حفظ کرد.
تیم کاله جوان مازندران در گروه یک این رقابت ها که هشت تیم حضور دارند، با تیم های مقاومت مهاباد، شهرداری جوان ارومیه، نماینده اردبیل، سیاوش سام فردیس، عقاب نهاجا ، فولاد ویان همدان و نماینده قزوین همگروه است.
مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاههای کشور با حضور ۱۶ تیم در دو گروه درحال برگزاری است.
تیم های اول ودوم این رقابتها جوازحضور درفصل آینده رقابتهای لیگ برتر را کسب خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو