پیروزی کاله برابر اردکان یزد در لیگ برتر والیبال

نسیم ورزش : تیم والیبال لیگ برتر کاله در حالی پیروزی مقابل اردکان یزد را چهارشنبه شب در خانه جشن گرفت که مربیان هر دو تیم رمز این پیروزی را در بازی حرفه ای تیم مازندرانی ارزیابی کردند .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دو تیم در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در آمل مقابل هم قرار گرفتند که طی آن میزبان با نتیجه ۳ بر ۱ میهمان اردکانی خود را بدرقه کرد.
مربی تیم خاتم اردکان یزد در پایان این دیدار گفت که تیمش اسیر سرویس های خوب و بی نقص بازیکنان تیم کاله شده و تن به شکست داد.
نادر قاضی افزود: بازیکنان جوان کاله در این دیدار و به خصوص در ست های اول و سوم با این تاکتیک توانستند از تیم ما امتیاز بگیرند.
وی ادامه داد : تیم ما هم در ست دوم مسابقه توانست همانند تیم کاله به زدن سرویس خوب روی بیارورد و با این حربه نتیجه ست را به نفع خود رقم بزند.
** ضعف داوران خط کاملا مشهود بود
مربی تیم خاتم اردکان یزد، از داوری این دیدار در مقاطعی از ست های سوم و چهارم گلایه کرد و گفت : ضعف داوران کناری زمین را در این بازی نباید ندیده گرفت و من مطمئن بوم که حداقل سه توپ از سوی بازیکنان ما که در زمین تیم کاله ارسال شده بود، داوران خط بیرون اعلام کردند یا توپ های خارج از زمین را به نفع تیم میزبان اعلام می کردند.
قاضی افزود : هم کادر فنی تیم ما و بازیکنان ذخیره شاهد داخل یا بیرون رفتن توپ بودند و اینکه در چند قدمی ما داور خط نظر دیگری اعلام می کرد که واقعا جای تعجب و سئوال داشت.
وی ادامه داد : نمی خواهم شکست تیمم را در این دیدار به گردن داوری بیندازم، بازیکنان ما تلاش خود را داشتند و به آنها خسته نباشید می گویم.
مربی تیم اردکان یزد گفت : به بازیکنان و کادرفنی تیم کاله هم بابت بازی خوب و تلاشی که ملی پوش و جوان این تیم برای کسب پیروزی برابر تیم ما داشتند، تبریک می گویم.
قاضی افزود: همه تلاش ما در این فصل قرار گرفتن تیم خاتم در جمع هشت تیم مرحله حذفی لیگ برتر والیبال است و سعی خواهیم کرد با برنامه ای که کادر فنی پیش بینی کرده به آن برسیم.
** کم اشتباهی و کار تیمی ، علت پیروزی کاله
سرمربی تیم کاله مازندران هم به خبرنگار ایرنا گفت که در روزی که بازیکنان تیمش کم اشتباه و برنامه های تیمی کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کردند، موفق شدند پیروزی را نصیب خود کنند.
بهروز عطایی افزود : بازی برابر تیم خاتم اردکان که در میانه های جدول لیگ برتر والیبال حضور داشت ، بسیار سخت بود و خوشحالم که توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم.
وی ادامه داد : برنامه ای را که برای بازی با تیم خاتم اردکان آماده کرده بودیم تا حد قابل قبولی کمک کرد تا جریان بازی را به نفع خود تغییر دهیم.
سرمربی تیم کاله مازندران گفت : فکر می کنم به جز ست دوم مسابقه که نتیجه را واگذار کردیم ، در سه ست دیگر که برابر خاتم امتیاز گرفتیم ، کاملا مسلط بر بازی بودیم.
عطایی افزود : در روزی که بازیکنان جوان کاله نسبت به بازی های دیگر این فصل کم اشتباه ظاهر شده بودند ، در مجموع بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.
وی گفت : در حالی برابر تیم اردکان پیروز شدیم که این تیم در ۴ مسابقه بیرون از خانه خود برابر حریفان پیروز شده بود و خوشبختانه کاله این تیم را در دو بازی رفت و برگشت شکست داد.
** سرویس های سرعتی بخشی از برنامه کاله بود
سرمربی کاله مازندران با بیان اینکه سرویس های خوب بازیکنان تیمش در پیروزی برابر کاله تاثیر مهمی داشت، گفت : تیم اردکان پاسور باتجربه و خوبی دراختیار داشت و ما سعی کردیم با سرویس های خوبی که در این بازی زدیم، عملکرد تیمی آنها را به نفع خودمان تحت تاثیر قرار دهیم.
عطایی اضافه کرد: خوشبختانه این ترفند تاکتیکی در این مسابقه کار ساز شده توانستیم با پیروزی خانگی، هواداران را خوشحال روانه خانه کنیم.
کاله با پیروزی امشب برابر خاتم اردکان یزد ۱۶ امتیازی شد و در رده دهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو