پیروزی پر گل تیم پدیده کاسپین ساری در مسابقات لیگ برتر

پدیده کاسپین ساری

نسیم ورزش : از هفته ی چهاردهم لیگ برتر فوتبال ساحلی دو تیم پدیده کاسپین ساری با هدایت افشین امیدی در ادامه مسابقات لیگ برترکشور پنج شنبه ۱۷ تیر میزبان تیم یاران مبارکه اصفهان بود که در زمین مجموعه وررزشی داراب ساری برگزار شد.

پدیده کاسپین ساری

پدیده کاسپین ساری

تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری در یک روز بارانی از دو بازیکن جدید لبنانی استفاده نمود که در یک بازی خوب مقتدرانه با نتیجه پر گل ۹ بر ۳ مبارکه اصفهان را در هم کوبید و جان تازه ای دوباره گرفت در این دیدار دو بازیکن لبنانی خوب درخشیدند و گل اول بازی را نیز محمد مرعی به ثمر رساند و دیگر بازیکن لبنانی این تیم محمد شکور در دورن دروازه یکی از بازیکنان تاثیر گذار در برد تیمش بود.

از هفته ی چهاردهم لیگ برتر فوتبال ساحلی دو تیم پدیده کاسپین ساری با هدایت افشین امیدی در ادامه مسابقات لیگ برترکشور پنج شنبه ۱۷ تیر میزبان تیم یاران مبارکه اصفهان بود

گفتنی است تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری به عنوان نماینده استان مازندران در این مسابقات حضور خواهد داشت و شانس این را خواهد داشت تا در این مسابقات خوش بدخشد و بتواند عناوین مطلوبی را کسب کند.

مازندران در رشته رزشی فوتبال ساحلی دارای استعداد و ظرفیت های فراوانی می باشد و می تواند با حضور حامیان مالی در این رشته ورزشی موفقیت های فراوانی را کسب کند.

فوتبال ساحلی مازندران با اندکی توجه می تواند در لیگ ها برتر کشور نماینده ای توانمند داشته باشد و از نام ورزش مازندران دفاع جانانه ای نمایند.

تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری به عنوان تنها نماینده استان مازندران در این مسابقات حضور خواهد داشت و مظمئنا شانس این را خواهد داشت تا در این مسابقات خوش بدخشد و بتواند عناوین مطلوبی را کسب کند و نام ورزش مازندران را مانند همیشه در میادین ورزشی مقتر نماید.

ورزش مازندران در تمامی رشته ورزشی پر تلاش و پر افتخار می باشد و این افتخارات تنها محدود به یک رشته ورزشی نمی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *