پیروزی پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان | صعود موقت به رده نهم جدول

نسیم ورزش: پرسپولیس تهران در هفته نهم لیگ توانست در مشهد از سد تیم سیاه‌جامگان بگذرد.

به گزارش همشهری آنلاین، سرخ‌پوشان پایتخت که قرار است تا پایان فصل سیاه‌پوش بمانند، در هفته نهم لیگ در شرایطی رویاروی سیاه‌جامگان قرار گرفتند که هر دو تیم در رده‌های نه چندان خوشایند این فصل قرار دارند.

پرسپولیس به مانند اکثر بازی‌هایش، هجومی و پرطراوت آغاز کرد و چند خطر جدی روی دروازه سیاه‌جامگان خراسانی‌ها به وجود آورد اما نتوانست به گل برسد تا اینکه در دقیقه ۴۰ رامین رضائیان که از خوب‌های این روز بود گل برتری تیم‌اش را به ثمر رساند.

نیمه دوم را بازیکنان کاظمی به کنترل خود درآوردند که دیگر خبری از حملات پرتعداد سرخ‌های پایتخت نبود اما این حملات در نهایت به خلق صحنه‌های پرخطر منجر نمی‌شد.

پرسپولیس که با حضور برانکو با‌ برنامه‌تر بازی می‌کند در ادامه مسابقه و با چندین بار تکرار یک شیوه حمله از جناح چپ سرانجام توانست به همین شیوه به گل دوم خود برسد. این گل را در دقیقه ۷۲ فرشاد احمد‌زاده به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۱ بازی و روی برگشت توپ توسط مدافع استقلال علیرضا نقی‌زاده با ضربه‌ای زیبا تک گل تیم‌اش را به ثمر رساند. در اواخر بازی پرسپولیس یک بار دیگر می‌توانست به گل برسد که تیرک دروازه ناجی فروزان شد.

پرسپولیس با این بازی ۱۱ امتیازی شد و همچنان باید درمیانه میدان بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *