پیروزی قاطعانه نام‌آوران رسالت درخانه صدرای شیراز

نسیم ورزش : تیم نام‌آوران رسالت ساری با این پیروزی ارزشمند ۴ امتیازی شد و در جایگاه سوم جدول رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال کشور قرار گرفت.
نام‌آوران رسالت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ عصر جمعه از ساعت ۱۶ دو تیم فوتسال صدرای شیراز و نام‌آوران رسالت ساری در سالن دانشگاه آزاد شیراز به دیدار هم رفتند که در نهایت ساروی‌ها موفق به کسب برتری برابر میزبان خود شدند.

این دیدار در حضور ۵۰۰ تماشاگر شیرازی برگزار شد و حضور ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشور از جمله اتفاقات جالب این دیدار بود.

تیم فوتسال نام‌آوران رسالت بازی را خوب آغاز کرد و توانست در نیمه نخست بارها دروازه تیم میزبان را تهدید کند .

از بهترین موقعیت‌های ازدست‌رفته می‌توان به شوت از راه دور ایمان احمدی اشاره کرد که به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

بازی منسجم رسالت سرانجام در دقیقه ۱۸ نیمه نخست به ثمر نشست و محمد رُبی‌هاوی پاس خوب عماد محمدی را تبدیل به گل کرد تا صدرا هجومی‌تر کار را ادامه دهد.

در ادامه و در ۱۲ ثانیه مانده به انتهای نیمه نخست روی توپ‌ربایی بازیکنان رسالت، مهران رضاپور موفق شد در ۳ ثانیه پایانی گل دوم راهم برای نام‌آوران به ثمر برساند تا شیرازی‌ها با ۲ گل خورده به رختکن بروند.

در نیمه دوم تیم صدرا کار را هجومی آغاز کرد و با حملات متعدد و فشار روی دروازه رسالت قصد در جبران نتیجه را داشت اما تیزهوشی دانیال گیولی و پاس بلند این بازیکن محمد رُبی‌هاوی را در پشت مدافعان صاحب توپ کرد و این بازیکن هم با کنترلی مناسب در مصاف تک به تک با دروازه‌بان گل سوم را وارد دروازه صدرا کرد.

تیم میزبان که بازی را ازدست‌رفته می‌دید، خیلی زود روی به بازی پاور پلی آورد اما روی توپ‌ربایی و ضربه دقیق از راه دور رُبی‌هاوی توانست با هتریک در این دیدار تیم رسالت را به گل چهارم برساند.

در ادامه هم دانیال گیولی توانست در مصافی تک به تک  توپ را از روی سر دروازبان صدرا وارد دروازه کند تا شکست سنگین ۵ بر صفر برای تیم میزبان رقم خورد.

در دقایق پایانی مسعود دانشور توانست تک‌گل تیم صدرا  را به ثمر برساند و در حالی که محدودیت خطایی تیم نام‌آوران پایان یافته بود، در ثانیه‌های پایانی محمد هاشمی توانست پنالتی نقطه دوم دانشور را مهار کند تا این دیدار با نتیجه ۵ بر یک به سود نام‌آوران رسالت ساری به پایان برسد.

محمد هاشمی در این دیدار واکنش‌های خوبی از خود به نمایش گذاشت و بازی خوب و منسجم بازیکنان رسالت، از جمله عوامل موفقیت این تیم در این بازی به‌شمار می‌رفت.

تیم نام‌آوران رسالت ساری با این پیروزی ارزشمند ۴ امتیازی شد و در جایگاه سوم جدول رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال کشور قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو