پیروزی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در خانه

نسیم ورزش : تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته بیست وچهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال با شکست دادن وحدت یزد ، درخانه طعم پیروزی را چشید.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم خونه به خونه مازندران در زمین بارانی و لغزنده ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم انتهای جدولی وحدت یزد بود ودرنهایت برابر میهمان خود به پیروزی ۲بریک دست یافت.
شاگردان ‘ نادر دست نشان ‘ در تیم خونه به خونه همانند چند دیدار گذشته شان بازی را از ابتدا هجومی آغاز کردند و چند موقعیت را هم روی دروازه تیم وحدت یزد ایجاد کردند.
جدی ترین موقعیت این مسابقه در دقیقه ۱۰ توسط ‘ مهدی خیری’ روی سانتر خوب ‘پژمان نوری ‘ هافبک باتجربه وکهنه کار تیم خونه به خونه خلق شد واین بازیکن هم با یک ضربه سر زیبا و فنی گل نخست تیمش را به ثمر رساند.
تیم خونه به خونه که پس از چهارهفته ناکامی در پیروزی از جمع مدعیان بالای جدول فاصله گرفته بود وبرای کم کردن این فاصله میل به حمله بر روی دروازه تیم میهمان را بیشتر کرد و برای به ثمر رساندن گل دوم زیاد انتظارنکشید.
دقیقه ۱۷ این مسابقه و روی فرار ‘هادی خیری’ به داخل محوطه جریمه تیم وحدت یزد و خطای فاحش روی این بازیکن اعلام پنالتی از سوی داور را در پی داشت.
‘ حمید کاظمی’ مهاجم تیم خونه به خونه پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت وبرخلاف جهت دروازه بان حریف گل دوم تیمش را وارد دروازه تیم یزدی کرد تا تماشاگران بابلی را غرق درشادی بکند.
نیمه نخست این مسابقه با همین نتیجه ثبت شد و۲تیم به رختکن رفتند.
اما درنیمه دوم این مسابقه، تیم یزدی که تلاش زیادی را برای به تساوی کشاندن بازی داشت، درنهایت دقیقه ۷۴ در داخل محوطه جریمه تیم خونه به خونه صاحب یک ضربه پنالتی شد.
‘وحید ارمی’ از روی نقطه پنالتی توانست پس از برخورد توپ به دست’ حسین نائیجی’ سنگربان تیم خونه به خونه، دروازه تیم میزبان را باز کند، تا اختلاف به حداقل برسد.
در ادامه سرمربیان ۲تیم با چند تعویض سعی در کنترل مسابقه کسب نتیجه دلخواه داشتند، که درنهایت بازی با نتیجه ۲بریک به سود تیم خونه به خونه پایان یافت.
شاگردان نادردست نشان در تیم خونه به خونه مازندران با این پیروزی ۳۵ امتیازی شدند وبا یک پله صعود در رده نهم جدول رده بندی لیگ یک قرار گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *