پیروزی تیم دانشگاه شمال آمل در آغازمرحله دوم زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور

نسیم ورزش: تیم های مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل مرحله دوم و یک هشتم نهایی مسابقات زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور را با یک پیروزی پرگل و با ارزش خانگی آغاز کرد.

فوتسال
در آغاز مرحله یک هشتم نهایی مسابقات زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور که عصرشنبه به میزبانی تیم مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل برگزارشد، این تیم موفق شد میهمان خود را با نتیجه پرگل ۷ بریک شکست دهد و گام نخست را دراین مرحله محکم برداشت.

در دیگر دیدار عصر شنبه تیم بندرترکمن با نتیجه یک برصفر برابر تیم آستانه اشرفیه صاحب برتری شد تا پس از تیم مجموعه ورزشی دانشگاه شمال صاحب ۳ امتیاز بازی نخست شود.

در روز دوم این مسابقات واز ساعت ۱۵ و۳۰ دقیقه تیم های اردبیل وآستانه اشرفیه به مصاف هم می روند و تیم های مجموعه ورزشی دانشگاه شمال و بندرترکمن که در بازی نخست شان صاحب پیروزی شدند در دیداری حساس وتعیین کننده برابر هم قرار می گیرند.

مرحله یک هشتم نهایی مسابقات زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور با حضور تیم های مجموعه ورزشی دانشگاه شمال ، بندرترکمن، اردبیل وآستانه اشرفیه از ۹ تا ۱۱ خردادماه در مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل برگزار می شود.

چهار تیم شرکت کننده در مرحله یک هشتم نهایی با صعود از مرحله مقدماتی جواز حضور دراین مرحله را کسب کرده بودند.

تیم های مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل که در مرحله مقدماتی مرحله مقدماتی مسابقات زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور هم میزبانی را برعهده داشت به همراه تیم فلز طبرستان گرگان به عنوان صدرنشین به مرحله دوم وجمع ۱۶ تیم پایانی این مسابقات صعود کردند.

در نهایت بازیهای این گروه در آمل دو تیم اول ودوم به مرحله یک چهارم نهایی وهشتم پایانی صعود خواهند کرد تا درنهایت دو تیم از این مسابقات به رقابتهای فصل آینده لیگ دسته دوم فوتسال کشور صعود کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *