پیروزی ارزشمند کاله برابر خاتم اردکان؛ آملی ها در یک قدمی نیمه نهایی

نسیم ورزش : پیروزی ارزشمند کاله برابر خاتم اردکان؛ آملی ها در یک قدمی نیمه نهایی/ تیم کاله مازندران توانست در نخستین بازی مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر والیبال، تیم خاتم ارکان را  شکست دهد.
پیروزی ارزشمند کاله

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، نخستین مرحله بازی‌های پلی‌آف لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) یکم اسفند ماه ۱۳۹۷ با برگزاری چهار بازی پیگیری شد  که تیم کاله مازندران در اردکان دست به کار بزرگی زد و تیم خاتم را شکست داد.

 

دو تیم خاتم اردکان و کاله مازندران جدال حساس این مرحله را برگزار کردند که مصاف آنها با نتیجه ۳ بر ۲ به سود کاله تمام شد.

نتایج ست‌های پرحاشیه‌ترین بازی مرحله نخست پلی‌آف در ست اول ۲۵-۲۱ به سود خاتم، در ست دوم و سوم ۲۶-۲۴ و ۲۱-۲۵ به سود کاله، در ست چهارم ۲۵-۱۹ به سود خاتم و در نهایت ۱۵-۱۰ به سود کاله مازندران رقم خورد.

کاله در نیم فصل دوم به ویژه نمایش بسیار خوبی در لیگ برتر داشت و توانست بردهای خوبی کسب کند و از سوی دیگر خاتم اردکان نیز با کسب رتبه سوم لیگ نشان داد که تیم بسیار خوب و آماده‌ای در اختیار دارد. با تمام این شرایط باید منتظر ماند و دید که چه نتیجه‌ای در بازی برگشت این دو تیم رقم خواهد خورد.

نتایج مرحله اول مسابقات پلی‌آف لیگ‌برتر والیبال به شرح زیر است:
پیکان تهران ۳ – صفر سایپا تهران (۲۵-۱۹، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۱۹)
شهرداری ورامین ۳ – صفر شهرداری گنبد (۲۵-۱۷، ۲۵-۱۹ و ۲۵-۲۱)
خاتم اردکان ۲ – ۳ کاله مازندران (۲۵-۲۱، ۲۴-۲۶، ۲۱-۲۵، ۲۵-۱۹ و ۱۰-۱۵)
فولاد سیرجان ۱ – ۳ پیام مشهد (۲۵-۱۸، ۱۵-۲۵، ۲۲-۲۵ و ۲۲-۲۵)

در این دور از مسابقات مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر هر تیمی که بتواند در هر دو دیدار حریفش را شکست دهد به نیمه‌نهایی صعود می‌کند. در صورتی که هر کدام از تیم‌ها یک بازی را ببرند تکلیف تیم صعود کننده در بازی سوم مشخص خواهد شد.

طبق تصمیم سازمان لیگ، بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال این مسابقات به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو