پیراهن شماره ۲۴ باشگاه خونه به خونه مازندران بایگانی شد

 

نسیم ورزش: باشگاه خونه به خونه مازندران به احترام مرحوم هادی نوروزی، کاپیتان بابلی وفقید تیم فوتبال پرسپولیس تهران، پیراهن شماره ۲۴ این تیم را برای همیشه بایگانی کرد.

این مراسم روز پنجشنبه و در بین دو نیمه مسابقه تیم های خونه به خونه مازندران و ایرانجوان بوشهر درچارچوب هفته بیست ویکم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه ها کشور در حضور بیش از شش هزار تماشاگر ورزشگاه شهدای هفت تیربابل برگزار شد.
دراین آیین پیراهن شماره ۲۴ باشگاه خونه به خونه مازندران توسط مسئولان این باشگاه و ‘ غلامرضا بهروان ‘ رئیس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال به پدر مرحوم هادی نوروزی تقدیم شد.
تماشاگران این مسابقه به احترام هادی نوروزی وپیراهن شماره ۲۴ این بازیکن در دقیقه ۲۴ مسابقه یک صدا وهماهنگ کاپیتان فقید پرسپولیس را فریاد و یاد او را گرامی داشتند.
همچنین دو روز قبل نیز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان بابل و مدیرعامل و مدیران باشگاه خونه به خونه و کادرفنی وسرپرست و مربیان و بازیکنان این تیم بر سر مزار مرحوم هادی نوروزی در روستای ‘ کپورچال’ بابل حضور یافتند و پیراهن شماره ۲۴ تیم فوتبال خونه به خونه مازندران را که تا ابد در این باشگاه بایگانی شد، تقدیم به خانواده هادی نوروزی کردند.
مدیرعامل باشگاه خونه به خونه هم درحاشیه این مراسم گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با صعود خونه به خونه به لیگ برتر فوتبال کشور، دل مردم مازندران را شاد کنیم.
قاسم حسن زاده افزود: آنهائی که می خواهند برای لیگ برتری شدن خونه به خونه مازندران تلاش کنند، جلو بیایند و با جلو آوردن دست خود هم قسم شوند تا با رسیدن به این امر مهم روح این مرحوم را شاد کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو