پیام قدردانی محمدرضا ییلاقی از اهالی رسانه و همکاران دستگاه ورزش و جوانان مازندران

نسیم ورزش : محمدرضا ییلاقی اشرفی که پس از انتصاب بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، جای خود را به سجاد یگانه مدیر جدید روابط عمومی این اداره کل داد در پیامی از تلاش ها، همراهی ها و همکاری های اهالی رسانه های ورزشی استان، صداوسیما و همکاران دستگاه ورزش قدردانی کرد.

 

محمدرضا ییلاقی

در پیام مدیر پیشین روابط عمومی ورزش و جوانان آمده است؛

بر کسی پوشیده نیست در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری مرهون تلاش های فعالان عرصه‌ی اطلاع رسانی و رسانه در همه زمینه ها هستیم.

آنهایی که بدون چشمداشتی، فداکارنه و مجاهدانه بصورت مداوم و شبانه روزی آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار دادند و الحق و الانصاف در این مدت که حقیر در مسئولیت روابط عمومی بوده ام در روزهای تلخ وشیرین ورزش، یار و همراه این دستگاه در امر خطیر و بسیار مهم اطلاع رسانی بوده اند.

اعتقاد دارم توصیف رسالتی که بر عهده گرفته‌اید، شکیبی و صف‌ناپذیر می‌خواهد که قلم و زبان را یارای ارج نهادن به آن نیست.

بدین جهت و به پاس رسالت و کوشش‌های بی شائبه و بی دریغی که شما تلاشگران عرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی چه در صداوسیما مرکز مازندران و چه در رسانه های مکتوب ، وب سایت ها ، فضای مجازی و همکاران پرتلاش و فداکار در اداره کل و همه شهرستان های استان مبذول داشته اید، همت والای شما را می‌ستایم و التماس دعا از شما یاوران همیشگی دارم ، ضمن پوزش از کاستی‌ها و کمبودهای احتمالی در دوران تصدی ام در این مسئولیت، امیدوارم همچون گذشته شاهد تداوم این همراهی و همکاری ها با مدیر جدید روابط عمومی این اداره کل باشیم.

محمد رضا ییلاقی اشرفی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو