پیام حسین دلیری رییس اسبق ورزش و جوانان ساری به جامعه ورزش

نسیم ورزش : پیام حسین دلیری رییس اسبق ورزش و جوانان ساری به جامعه ورزش

پیام حسین دلیری

پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرارده ((قرآن مجید سوره اسراء))

 

خوش به حال آنان که درطاعت خالقند و درخدمت مخلوق حمد و ثنای خدایی را سزاست که عاقبت همه امور به دست اوست و در این گذار خوشا بحال آنان که با خدمتگذاری صادقانه و خالصانه سبزتر از همیشه گوی سعادت را زیرکانه ربودند و عطای فاخر دنیا را به ردای آخرت بخشیدند.

بپاس همکاری لطف و همدلی کلیه خادمین راستین ورزش جامعه بزرگ ورزش مرکز استان که بنده از آشنایی با آنان برخود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند این نوشته را بهانه نموده از یکایک یاران و همراهان ورزش وجوانان و جامع بزرگ ورزش سپاسگزاری نمایم.

▫️وخدا را شاکرم که به این بنده کوچک توفیق عنایت نمود از ۲۳سال افتخار خدمت در دستگاه ورزش قریب ۱۵ سال عمرمدیریت ورزشی خود رابصورت مداوم در ۶ شهرستان ((قائم شهر، جویبار، فریدنکنار، نکا، سیمرغ و ساری)) عمرناچیز خویش را به عنوان خدمتگزاری کوچک برای مردمانی بزرگ در این استان پرخاطره سپری نمایم خداوند بیش از همه شاهد است که در این خدمتگزاری و مسئولیت خطیر محوله ازهیچ کوشش و تلاش دریغ ننموده ام و در همه حال فقط به خوشنودی ورضایت حضرت حق و جامعه هدف فکر کردم و با بکار گرفتن تمام مساعی و اهتمام خویش همه ی ماموریتها و وظایف را با سربلندی وموفقیت به سرانجام برسانم.

دراین مسیر برنامه ریزی مطلوب را سرلوحه قرارداده و برای رساندن پیشانی مرکز ورزش و جوانان استان در راستای جایگاه واقعی و حقانیتش ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده و با اطمینان و رجاء واثق می گویم که یک برهه طلایی و به یادماندنی را با همدیگر سپری کردیم تا افتخارات بسی با ارزش را با سعه صدر و تحمل مشکلات و تلاش شبانه روزی خانواده خدوم ورزش به ارمغان بیاوریم.

▫️این مهم میسر نمیشد مگر با از خود گذشتگی و تلاش شبانه روزی، هر چند که در طول دوران ۴ ساله خدمتگزاری بنده با توجه به اوضاع و احوال سخت اعتباری شما عزیزان و بزرگواران مخصوصا روسا محترم و نائب روسای محترمه با همه کمبودها ساختید و به اصلاح با سیلی صورت خود را سرخ نموده و همواره بصورت شبانه روزی در تکاپو و پویایی بودیم تا چرخه ورزش لنگ نماند.

اگربنده و تیم کاری ام به موفقیتی دست یافتیم مدیون ومرهون همت وتوان و پشتکاری شما نیکان بوده و بحق به همه این باور را قبولاندید اگر در مجموعه نیت خیرخواهانه و خدمات صادقانه و خالصانه باشد میتوان با دستان خالی معجزه کرد و خدای عزوجل را شاهد و ناظر میگیرم در دوران مسئولیتم در ورزش تمام سعی و تلاشم راکرده ام و از تمام وقت خود و خانواده ام گذشتم تا چشم انداز و برنامه ای که حاصل خرد کلیه صاحب ‌نظران و دلسوختگان ورزش بود تحقق یابد.

اکنون خداوندبزرگ را شاکرم که پس از گذر از دوران سخت چندین ساله ورزش مرکزاستان، ورزش ساری از هر بخش وحدودی نگریسته شود بهتر از همه سالهای پیشین قالب و قاطع و برتر است و در صدر ورزش استان مازندران به مانند نگینی میدرخشد.

 

گواهی این ادعا کسب افتخار دستگاه برتر اداره ورزش وجوانان درجلسه شورای اداری فرمانداری در سال ۱۳۹۵ و همچنین کسب ۷۵ مدال بین المللی، آسیایی، جهانی ، درشاکله فعالیت های اصلی یعنی حوزه قهرمانی بوده و…… که با جهد مخلصانه یکایک هیاتهای ورزشی شهرستان رقم خورد و درسال ۱۳۹۷ هم برای نخستین بار بیشترین سهمیه را یلان ساروی نسبت به دیگر شهرستانهای استان مازندان کسب نمودند.

۱۰ سهمیه از غیور مردان و شیر زنان ساروی اعم ازورزشکار و مربی و پراکندگی رشته ها در ۷ رشته ورزشی بخشی از تحولات ورزشی بوده است که خداوند را شاکرم که به عهدی که بستم ماندم و آمار خود حکایت دارند از حصول برنامه ها و فعالیتها که به وضوع به وقوع پیوست و در مسیر خدمت هیچگونه گلایه و ابایی از سختی ایام که برخانواده ام گذشت ندارم چراکه اعتقاد راسخ به توفیق خدمتگزاری و قداست و اهمیت خدمت به ورزش ساری و هدایت آن به رده اول استان واقف بودم.

در این فرصت فرض می دانم اگر در کوران کار کدورتی از من بر جا مانده اغماض نموده و ما را به روحیات بلند ورزشی تان ببخشید گو اینکه یقین میدانید در امور و مسئولیت با کسی تعارف نداشته و از این بابت اگر تکدر خاطر ایجاد شده را که در این مسیر گاهی طی طریق را به همکاران و خادمین بحق ورزش را پر مشقت می نمود برگردن گرفته و بنده را عفو نمایید.

عزیزان، درآستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان از درگاه خداوند متعال توفیق همگان را مسئلت دارم و استدعا دارم که صادقانه در مسیر نورانی و تعالی و رشد یار و یاور عزیزان باشید که این مسئولیت خطیر را متقبل شده اند.

(( یاحق ))

حسین دلیری خادم ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو