پیام تبریک یاسر ابراهیم زاده به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

‍ نسیم ورزش :   یاسر ابراهیم زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریک صادر کرد .

 

ابراهیم زاده

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ متن پیام بدین شرح میباشد :

ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد. ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، همت ، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید.
۲۶ مهر روز تربیت بدنی و ورزش را به تمامی ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران، مربیان و جامعه ورزش شهرستان بابلسر تبریک عرض کرده، از درگاه خداوند منّان سلامتی و توفیقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور مسئلت می نمایم. برای اعتلای نام زیبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه های بین المللی، المپیک، جهانی و آسیایی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ریزی ، تدبیر، تلاش و همّت بلند گام برداریم تا در کنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجینه ای از قهرمانان و پهلوانان غیور و با ایمان در ورزش شهرستان بابلسر داشته باشیم.
یاسر ابراهیم زاده شرمه
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو