پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر بمناسبت روز خبرنگار

نسیم ورزش : یاسر ابراهیم زاده رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر بمناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد .

 

ورزش و جوانان بابلسر
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ متن پیام بدین شرح میباشد :

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
روز خبرنگار، روز قلم‌های پاکی است که با عشق و با خلوص نیت کلمات و جملاتی را از عمق دل بر روی کاغذ می‌نگارند. روز خبرنگار روزی است که خبرنگاری از جمع خبرنگاران این مرز و بوم اسیر پنجه جهل و نادانی افراد و تفکرات سیاه دلی شد که منطق آن‌ها زر و زور و شمشیر و تفنگ است. هفدهم مردادماه یادآور شهادت خبرنگاری است که مظلومانه از مزار شریف جان خود را در راه اعتلای قلم و حقانیت شغل شریفش فدا کرد تا یک روز هم ، جامعه با اهمیت کار خبر بیش از پیش آشنا شود.
هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه ی خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و آزادگان عرصه ی اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
امید است بازهم با کمک رسانه‌ها و خبرنگاران، ورزش این شهرستان از قله‌های رفیع قهرمانی بالا برود و فراموش نکنیم که چه رسالت عظیمی را خداوند بزرگ بر قلم سپرده است.

یاسر ابراهیم زاده شرمه
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو