پیام تبریک حسین بریمانی پی قهرمانی نونهالان در المپیاد استعدادهای برتر

نسیم ورزش : پیام تبریک حسین بریمانی پی قهرمانی نونهالان در المپیاد استعدادهای برتر / سرپرست هیات تکواندو استان مازندران در گفتگو با روابط عمومی این هیات و شایستگی تیم‌ نونهالان را در کسب کاپ قهرمانی تبریک گفت، بخشی از پیام به شرح ذیل است:

 

پیام تبریک حسین بریمانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حسین بریمانی در خصوص قهرمانی مقتدرانه تیم تکواندوی نونهالان در رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر اظهار داشت: عملکرد پسران نونهال تکواندوی مازندران فراتر از انتظار بود. این قهرمانی مقتدرانه حاصل برنامه‌ریزی صحیح هیات تکواندو استان طی سالهای اخیر بود و امیدوارم موفقیت تیم‌های رده‌های پایه کماکان ادامه داشته باشد.

وی در خصوص تاثیر کادر فنی متحد تیم نونهال در این قهرمانی عنوان کرد: مازندران در کنار داشتن پتانسیل بالا و تکواندوکاران مستعد از مربیان خوب و دلسوزی برخوردار است که توانمندی آنها نه تنها در استان بلکه با حضورشان در کنار اعضای تیم ملی و فدراسیون ثابت شده است چه بسا که تعداد بی شماری از تکواندوکاران با عناوین مختلف جهانی، بین المللی و … تربیت کردند و قطعا انتخابمان برای مربی در این مسابقات خوب بوده که در قهرمانی شیر بچه‌های تکواندوی مازندران نقش به سزایی داشته است.

بریمانی در ادامه با توجه به میزبانی شهرستان بابلسر بیان کرد: تمام سعی استان در برگزاری این رقابتها بوجود آوردن فضای خوب برای مربیان، سرپرستان و اعضای تیم ها بوده که خدارو شکر با اتحاد خوب بین هیات تکواندو شهرستان بابلسر و اداره ورزش آن شهرستان مهیا شد و بهترین میزبانی را طی آن چند روز فراهم شدکه جا دارد بابت تمامی زحماتشان تشکر و قدردانی کنم.

ضمن تبریک این موفقیت و خسته نباشید به همه عزیزان و شیرپسران قهرمان، امید است در دیگر رقابتهای ورزشی شاهد موفقیت ورزش مازندران و تکواندو کاران استانمان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو