پیام تبریک حبیب حسین زادگان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

نسیم ورزش : پیام تبریک حبیب حسین زادگان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن/ مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، با تبریک میلاد حضرت فاطمه و گرامیداشت روز زن، خواستار توجه بیشتر به ظرفیت زنان در جهت اداره امور جامعه شد

 پیام تبریک حبیب حسین زادگان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین زادگان در پیامی، میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن را به بانوان مازندران علی الخصوص زنان جامعه ورزشی استان تبریک گفت.
در پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران آمده است:
میلاد سراسر نور سرور بانوان جهان، گلواژه مهر و محبت، حضرت زهرای مرضیه(س) رویدادی عظیم نه در دنیای اسلام بلکه به وسعت فهم تمام آزادگان جهان است.
فاطمه (س) جلوه‌ای بی‌ مانند از معجزه خلقت پروردگار و سرشته در کالبد یک زن است.
آری؛ تجلی وجودی دختر پیامبر(ص) در نظام هستی، تمثیلی منحصربفرد از تکامل و تعالی در تمامی عرصه‌های زندگی است.
اعتقاد دارم، زن ایرانی در جایگاه مادر، نمونهای شایسته و در عطوفت و مهربانی کم نظیر، در مدیریت خانواده نقش محوری و حتی در عرصه های مدیریتی و ورزشی نیز حضوری درخشان دارد و همه این صفات نیکو با تاسی از آموزههای زلال دینی و الگوپذیری از این بانوی مهربانی و پایداری، هویتی بی مانند را برای زنان جامعه ایرانی و اسلامی به ارمغان می آورد.
بر همه ی ما فرض است ضمن قدرشناسی از زندگی سراسر فداکارانه مادران و بانوان جامعه، از ظرفیت آنان در عرصه های دیگر از جمله مدیریت، دانش، ورزش و… نیز به قدر کفایت بهره بگیریم.
در پایان ضمن تبریک سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و گرامیداشت مقام مادر را خدمت همه بانوان استان علی الخصوص جامعه ورزشی و همکاران دستگاه ورزش مازندران، تهنیت عرض می نمایم.
حبیب حسین زادگان
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو