پیام تبریک استاندار مازندران در پی افتخارآفرینی ورزشکاران مازندران در پاراالمپیک

نسیم ورزش : استاندار مازندران در پیامی کسب مدال های قهرمانی و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی را در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی را تبریک گفت.

استاندار مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ محمد اسلامی در این پیام آورده است : ورزش مازندران بار دیگر با افتخار آفرینی ورزشکاران قهرمان و پهلوان جانباز و معلول در رقابت های پارالمپیک آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، جلوه درخشان توان و ظرفیت موثر و تعیین کننده خود را در ورزش کشور در آوردگاه های بزرگ و خطیر ورزشی به رخ کشید .
وی در بخش دیگری از این پیام گفت : ورزشکاران مازندران در میادین این مسابقات جهانی ، سهم خویش را با کسب ۶ مدال طلا ، ۲ مدال نقره و یک مدال برنز و اهتزاز پرچم رنگین و پرافتخار جمهوری اسلامی به خوبی ایفاء کردند .
استاندار مازندران در ادامه از رمضان صالحی، مجید لشکری و مرتضی مهرزاد در تیم والیبال نشسته ، وحید سعادت پور و حکیم منصوری در بسکتبال با ویلچر و احسان موسی نژاد در جودوی نابینایان و کم بینایان برای کسب مدال طلا ، ۲ مدال نقره انفرادی و تیمی توسط محمدرضا خیرالله زاده در جودوی نابینایان و کم بینایان و یک مدال برنز توسط حمزه محمدی در وزنه برداری را به این ورزشکاران ، خانواده آنان ، جامعه ورزشی استان و هیات های ورزشی جانبازان و معلولان مازندران تبریک گفت .
وی در این پیام اضافه کرد : تندرستی و کسب توفیقات بیشتر در زندگی و میدان های بزرگ ورزشی را برای این قهرمانان و پهلوانان مسالت می کنم .
۱۱ ورزشکار و پنج مربی و داور از مازندران به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ اعزام شدند .
سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی از ۱۴ تا ۲۱ مهر با حضور بیش از سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار از ۴۳ کشور در ۱۸ رشته برگزار شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو