پیام‍ تقدیر و تشکر سید جواد حسینیان در پایان دوره مسئولیتش در سازمان بسیج ورزشکاران مازندران

نسیم ورزش : پیام‍ تقدیر و تشکر سید جواد حسینیان در پایان دوره مسئولیتشان در سازمان بسیج ورزشکاران مازندران

پیام‍ تقدیر و تشکر سید جواد

‍              “بسم الله الرحمن الرحیم”

عرض خالصانه ترین سلام به پیشگاه مقدس حضرت بقیه ا… الاعظم روحی له الفدا و نائب بر حقش مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سلام و درود به روح عرشی و ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای راه حق و حقیقت از صدر اسلام، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و وطن.

اکنون که به توفیق الهی حدود ۵سال در مسئولیت سازمان بسیج ورزشکاران سپاه همیشه سرافراز کربلا مازندران افتخار خدمت گذاری برای جامعه بزرگ ورزش به اینجانب فراهم گشت، جا دارد از حُسن اعتماد فرماندهی محترم سپاه کربلا تقدیر و تشکر نمایم.

حقیقتا در طول این مدت سعی شد با نگاه جهادی و انقلابی و با بسیج تمام امکانات در راستای اهداف انقلاب و رهبری معظم و خط سرخ شهداء قدم برداریم.

خداوند منان را شاکرم که به این حقیر منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و پر محبت شما سپری نمایم. به یقین ادعا می کنم در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های اخلاقی، اعتقادی و انقلابی نصیب اینجانب شد.

جا دارد در پایان دوره مسئولیتی ام در این مجموعه مقدس، از همه برادران و خواهران خصوصا فرماندهی و هیئت رئیسه، حفاظت اطلاعات و نمایندگی محترم ولی فقیه در سپاه همیشه سرافراز کربلا، مدیرکل، معاونین و مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان، روسای هیاتهای های ورزشی شهرستان و استان، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها، مدیران کانون های بسیج ورزشکاران نواحی، مدیران عامل باشگاه ها، پیشکسوتان، مربیان، داوران، قهرمانان، پهلوانان، خبرنگاران و اصحاب رسانه، تربیت بدنی سپاه کربلا و نواحی سراسر استان، مدیران و اعضای شورای سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا و کشور، فرماندهان سپاه نواحی سراسر استان به ویژه خانواده های معظم شهداء که با دعای خیرشان در طول این مدت بدرقه راه ما در این مسیر مقدس بودند تقدیر، تشکر و سپاس فراوان بعمل آورم.

والسلام علیکم و رحمه ا… و برکاته

( برادر شما – سید جواد حسینیان )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو