پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جوان در قائمشهر برگزار شد

 

نسیم ورزش: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان صبح روز جمعه با حضور جمع زیادی از علاقه مندان و ورزش دوستان و همچنین مسئولان ورزشی قائمشهر برگزار شد.

 

این پیاده روی همگانی که جمع زیادی از شهروندان قائمشهری در آن حضور داشتند در مسیر بوستان جنگلی تلار انجام شد.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی که حدود دو ساعت به درازا کشید همچنین در پایان با انجام نرمش صبحگاهی جمعه خود را با شادابی و آغاز کردند.
احسان اسماعیلی نجار رئیس هیات ورزش همگانی قائمشهر در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار ایرنا گفت : همایش بزرگ پیاده روی با همت هیات ورزش همگانی و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
وی با بیان اینکه شهرستان قائمشهر دارای ١٠ ایستگاه فعال ورزش های همگانی است ،افزود : شهرستان قائمشهر باتوجه به ورزشکاران فعال جز هیات های برتر استان شناخته شده است.
رئیس هیات ورزش های همگانی با بیان اینکه هر هفته جمعه برنامه صبح آدینه با حضور گسترده مردم این شهرستان برگزار می شود،تصریح کرد : امروز باتوجه به همایش پیاده روی و هفته جوان قریب به هزاران نفر در این همایش حضوری باشکوه و گسترده را ایجاد کرده اند.
وی ادامه داد : درصدد هستیم برنامه پیاده روی که برای سلامتی و نشاط روحی فرد مفید است را در این شهرستان ارتقا دهیم.
در پایان این مراسم جوایزی با همکاری هیات ورزش همگانی و اداره ورزش و جوانان به تعدادی از شرکت کنندگان به قید هرقرعه اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو