پژوهش در ورزش جدی گرفته شود

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، در نشستی با اعضای ستاد جلسه کمیته پژوهش با اشاره به تعامل این اداره کل با دانشگاه های استان برای توسعه پژوهش افزود: جایگاه ورزش مازندران اقتضا می کند که بحث پژوهش را جدی تر بگیریم.
حبیب حسین زادگان

حبیب حسین زادگان، ضمن تاکید بر اینکه بحث پژوهش باید آسیب شناسی شود، گفت: ورزش مازندران به معنای واقعی نیازمند به حمایت و توجه بیشتر مسئولان کشور و استانی است.

وی درباره سفر اخیر دکتر امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان ها، به مازندران بیان داشت: سفر دکتر خادم یک برنامه ای از پیش تنظیم شده، برای کلیه استان ها است که از چند منظر این سفر دستاوردهای بسیار خوبی برای ورزش مازندران داشته است.

حسین زادگان از حضور فعال روسای ادارات و روسای و نواب رئیسان هیئت های ورزشی استان در جلسه با دکتر خادم تشکر کرد و افزود: دکتر خادم از عملکرد و فعالیت ورزش مازندران و همچنین پاسخوگیی به سئوالات ایشان از سوی مسئولان ورزش استان، در جلسه رضایت کامل داشتند.

وی، با بیان اینکه مازندران پتانسیل و استعداد خوبی در زمینه ورزش دارد، اظهار کرد: ورزشکاران مازندرانی با کمترین هزینه بیشترین دستاورد را برای ورزش کشور در افتخارآفرینی و کسب مدال دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *