پورعلی گنجی: برد در جام ملت‌ها اصلا راحت نیست

نسیم ورزش : پورعلی گنجی: برد در جام ملت‌ها اصلا راحت نیست / پورعلی گنجی می گوید مصدومیتش جدی نیست و یخ گذاشته تا زودتر خوب شود.

 برد در جام ملت‌ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، مرتضی پورعلی گنجی که عملکرد خوبی در بازی با یمن داشت، در میکسدزون نظر خود درباره بازی را گفت: خداراشکر می کنم شرمنده هواداران نشدیم، همه بچه ها خوب کار کردند و با تمرکز، خداراشکر می کنم سه امتیاز بازی را گرفتیم و شروع خوبی داشتیم.

 

وی راجع به حمایت هواداران از تیم ملی در ورزشگاه نیز اظهار داشت: خداراشکر هم در جام جهانی هم جام ملت های قبلی و هم همین جام ملت ها هواداران لطف دارند به ما و می آیند حمایت می کنند و خدا را شکر شرمنده شان نشدیم و توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و برای بازی اول شروع خوبی داشته باشیم.

 

پورعلی گنجی درباره شروع خوب ایران برخلاف استرالیا و چند تیم بزرگ دیگر هم توضیح داد: ببینید فوتبال رو ندارد، تمام تیم های کوچک توانستند از تیم های بزرگ مساوی بگیرند و امتیاز بگیرند، بردن راحت نیست، باید تمرکزمان را حفظ کنیم و بازی به بازی جلو برویم، شما همینطور که ببینید فلسطین با سوریه مساوی کرد، اردن استرالیا را برد. این نشان می دهد همه تیم ها پیشرفت کرده اند و برای برد امید دارند. ما بازی به بازی جلو می رویم و الان تنها تمرکز ما ویتنام است و انشالله هواداران را شاد کنیم و امتیاز بگیریم.

 

او در پایان در خصوص مصدومیتش گفت: من توپ را قطع کردم، نه چیزی نیست و فقط ضربه است، یخ گذاشتیم زود خوب شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو