پورعلی گنجی : بازی با ژاپن برای ما از فینال مهمتر است

نسیم ورزش : پورعلی گنجی : بازی با ژاپن برای ما از فینال مهمتر است/ مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمانی است که باید تمام موفقیت‌ها و بردهای قبلی را فراموش و فقط به بازی با ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا فکر کنیم.

بازی با ژاپن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرتضی پورعلی گنجی در خصوص پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در یک چهارم نهایی جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا گفت: خوشبختانه توانستیم یک برد قاطع و بزرگ کسب کنیم. این نتیجه نشان داد موقعیت های زیادی داشتیم و خوشبختانه به خواسته خودمان هم که برد بود رسیدیم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره بالا رفتن سطح توقع هواداران و انتظار آنها برای قهرمانی در جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا افزود: از همان ابتدای جام تلاش کردیم بازی به بازی پیش برویم. الان هم باید تمام بردهای قبلی خود در جام ملت ها را فراموش و تنها به بازی با ژاپن فکر کنیم. دیدار با ژاپن مهمتر از فینال است و باید بهترین عملکرد خود را در این بازی به کار بگیریم.

وی درباره بسته ماندن دروازه تیم ملی فوتبال ایران  در بازی های قبلی اظهار داشت: خدا را شکر این اتفاق افتاد. درباره این موضوع هم باید بگویم علیرضا بیرانوند با پنالتی ای که در بازی با عمان گرفت خیلی به تیم کمک کرد. پس از همان بازی هم دست و روی علیرضا بیرانوند را بوسیدم. من از کودکی با بیرانوند بزرگ شدم و می دانم برای امروزش چه سختی هایی کشیده است. علیرضا معرکه است.

پورعلی گنجی درباره انتقاداتی که پیش از این از کادرفنی تیم ملی و شخص کارلوس کی روش می شد تصریح کرد: تلاش ما این بود که به جمع چهار تیم راه یابیم. پس از این هم تلاش می کنیم تا به شیرینترین اتفاق برسیم. آقای کی روش هشت سال با تیم ملی بوده است و می بینیم که چقدر زحمت کشیده است. حالا وقت دوستی هاست و امیدواریم بازهم نتیجه لازم را در ادامه راه بگیریم تا دل مردم را با تیم متحدی که داریم شاد کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو