پورعلی گنجی ؛ بازیکنی که رونالدو را خنثی کرد

نسیم ورزش :  پورعلی گنجی؛ بازیکنی که رونالدو را خنثی کرد / سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی، ضمن بررسی بازیکنان ارزشمند قاره آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، از مرتضی پورعلی گنجی به عنوان مدافعی ارزشمند نام برد که توانست کریستیانو رونالدو را در بازی مقابل پرتغال به خوبی خنثی کند.

پورعلی گنجی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ کنفدراسیون فوتبال آسیا روز یکشنبه در تحسین عملکرد پور علی گنجی نوشت: بی شک در جام جهانی روسیه هیچ تکلیفی سخت تر از مهار «دیگو کاستا»ی اسپانیایی و «کریستیانو رونالدو» پرتغالی نیست؛ وظیفه ای سنگین که بر عهده مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران واگذار شده بود.
گزارش می افزاید: البته او نیز در کاهش تهدیدهای این دو بازیکن درخشان عمل کرد، به طوری که کاستا فقط با یک ضربه کاملا تصادفی به گل رسید و رونالدو برای نخستین بار خنثی شد.
در فهرست برترین بازیکنان آسیایی این جام، نام های دیگری همچون «دنیل آرزانی» از استرالیا، «چو-هیون وو» از کره جنوبی، «گاکو شیباساکی» از ژاپن و «سلمان الفرج» از تیم ملی عربستان به چشم می خورد.
ای اف سی در پایان افزود: ژاپن به عنوان تنها تیم آسیایی بازمانده در مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فردا (دوشنبه) از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف بلژیک می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو